بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او. (همیلتون)
۱۳۹۹/۴/۱۹
» اجتماعی » لغو اعزام سربازان به مراکز آموزشی در 19 اسفند/ آغاز اعزام‌ها از اردیبهشت
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۶
 کد خبر: 94977
 206 بازدید

لغو اعزام سربازان به مراکز آموزشی در 19 اسفند/ آغاز اعزام‌ها از اردیبهشت

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تغییر در تاریخ اعزام سربازان در اسفند ماه با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

لغو اعزام سربازان به مراکز آموزشی در 19 اسفند/ آغاز اعزام‌ها از اردیبهشت

سردار تقی مهری درباره تعویق در اعزام به دوره آموزشی سربازان در اسفند ماه اظهار کرد: براساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی مشمولان سربازی که می‌بایست در تاریخ 19 اسفند ماه امسال به دوره آموزشی اعزام می‌شدند اعزامشان لغو شده و به تاریخهای یکم و سوم اردیبهشت ماه سال 99 موکول شده است.

وی با بیان اینکه این مسئله از طریق پیامک به این مشمولان اطلاع داده خواهد شد گفت: افرادی که اعزامشان به تعویق افتاده می‌بایست در هفته پایانی فروردین ماه و یک هفته قبل از اعزام به دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و از محل مرکز آموزش سربازی خود مطلع شوند.

سردار مهری در مورد اعزام فروردین ماه نیز گفت: در فروردین ماه اعزام سربازی نخواهیم داشت. افرادی که هم دارای برگه اعزام به تاریخ 19 فروردین 99 هستند زمان اعزام آنها نیز به تاریخ یکم و سوم اردیبهشت ماه موکل شده است که این تغییر تاریخ در فروردین ماه به دلیل مصوبه قبلی ستاد کل نیروهای مسلح است.

وی با بیان این که این تصمیم با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است خاطر نشان کرد: امیدوارم که با همراهی مردم و اعتماد میان مردم و دستگاه‌ها از جمله پلیس بتوانیم هر چه سریعتر این ویروس را در کشور شکست دهیم.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از شهروندان خواست که هر گونه اخبار مربوط به سربازی به ویژه در مورد اعزام سربازان را از رسانه‌های رسمی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا و شماره تلفن 096480 پیگیری کنند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , انتخاب سردبیر , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه