نوروز 1399 خجسته باد رهبر انقلاب سال ۱۳۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.
۱۳۹۹/۱/۱۱
» تله تایپ » اسراری که ویژگی‌های چهره شما درباره‌تان فاش می‌کند!
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۹:۵۵
 کد خبر: 92464
 316 بازدید

اسراری که ویژگی‌های چهره شما درباره‌تان فاش می‌کند!

ویژگی‌های چهره شما حرف‌های زیادی درباره شخصیت و سلامت تان برای گفتن داردبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در ادامه به تعدادی از یافته‌های محققان درباره‌ ارتباط ویژگی‌های چهره‌ی افراد با شخصیت و سلامت آن‌ها می‌پردازیم.

اسراری که ویژگی‌های چهره شما درباره‌تان فاش می‌کند!

۱- هر چه صورت پهن تری داشته باشید، تستوسترون بیشتری در بدن خود دارید

طبق تحقیقات، هر چه استخوان گونه هایتان پهن‌تر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که شخص جسورتر و حتی پرخاشگرتری باشید. البته اگر صورت پری دارید این بدان معنی نیست که شما خطرناک و پرخاشگر هستید. منظور فقط این است که احتمال اینکه این افراد به یک اختلاف واکنش نشان دهند بیشتر است تا اینکه آن را نادیده بگیرند.

۲- هر چه صورت باریک تری داشته باشید. کمتر دچار عفونت خواهید شد

دانشمندان پی برده اند هر چه چربی کمتری روی گونه‌های خود داشته باشید، بیماری‌هایی که به آن‌ها مبتلا می‌شوید شدت کمتری خواهد داشت و کمتر دچار اضطراب خواهید شد. کسانی که گونه‌های باریکی دارند میزان اضطراب و افسردگی هم اغلب در آن‌ها کمتر است. این مسأله می‌تواند به تناسب اندام کلی شما هم مربوط باشد، چون به طور کلی کسانی که فعالیت فیزیکی بیشتری دارند، چربی کمتری در صورت خود دارند و افراد شادتری هستند.

۳- بینی دراز از شما یک دروغگو نمی‌سازد، اما شما را به فرد بلند پروازتری تبدیل می‌کند

تحقیقات نشان داده کسانی که بینی درازی دارند می‌توانند بسیار بلند پرواز، مستعد و رهبر باشند.

۴- مردانی که کمتر از سن واقعی شان به نظر می‌رسند در دوران جوانی شان قدرت و نفوذ کمتری بر دیگران دارند

دانشمندان می‌گویند مردانی که به اصطلاح بیبی فیس هستند اغلب در دوران جوانی از نفوذ و قدرت کمتری بر دیگران برخوردارند، اما در عین حال، با بالا رفتن سن یاد می‌گیرند که چطور جسورتر باشند.

۵- زنانی که خط ابروی آن‌ها در ارتفاع بالاتری قرار دارد اغلب مقبول‌تر هستند

دانشمندان در پژوهشی پی بردند کسانی که بیشتر مورد پسند دیگران واقع می‌شدند اغلب خط ابرویی بالاتر و پیشانی کوتاه تری داشتند. این محققان متوجه شدند کسانی که به یک اندازه وظیفه شناس و مقبول بودند، چهره‌های مشابهی داشتند.

۶- هر چه بینی کوتاه تری داشته باشید، فرد حساس تری هستید

محققان بعد از مطالعه بر روی ۱،۷۹۴ تصویر متوجه شدند کسانی که بینی بامزه‌ی دکمه‌ای دارند و همینطور کسانی که بینی آن‌ها کوتاه است، وجه حساس خود را راحت‌تر نشان می‌دهند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند مهربان‌تر از دیگران باشند.

۷- افراد برونگرا چانه‌ی جلو آمده تری دارند

برخی تحقیقات نشان داده افراد پرحرف از ویژگی‌های مشترکی در چهره برخوردار هستند. هر چه فرد برونگراتری باشید، بینی و لب‌های جلو آمده تری دارید. علاوه بر این، دانشمندان پی بردند این افراد چانه‌ی جلو آمده تری دارند و عضله‌ی فک آن‌ها قوی‌تر است.

منبع: روزیاتو


برچسب ها : ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه