بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او. (همیلتون)
۱۳۹۹/۵/۲۱
» اسلایدر اصلی » لاریجانی: عده‌ای با منفی‌بافی ‌دل مردم را خالی می‌کنند/ وضعیت تحریم‌ها جدی است /ادب انتخاباتی باید رعایت شود
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۱
 کد خبر: 85409
 66 بازدید

لاریجانی: عده‌ای با منفی‌بافی ‌دل مردم را خالی می‌کنند/ وضعیت تحریم‌ها جدی است /ادب انتخاباتی باید رعایت شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای تنها منفی‌بافی می‌کنند و دل مردم را خالی می‌کنند اما ملت ما در بدترین شرایط نیز عزم دشمن را شکستند بنابراین به‌جای منفی‌بافی وفاق را گسترش دهیم.

لاریجانی: عده‌ای با منفی‌بافی ‌دل مردم را خالی می‌کنند/ وضعیت تحریم‌ها جدی است /ادب انتخاباتی باید رعایت شود

علی لاریجانی صبح امروز در مراسم بهره‌برداری از آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مهم در کشور آبادانی روستاهاست که در این فضای کشمکش‌های سیاسی همچنان ادامه داشته و از ابتدای انقلاب نیز که امام راحل(ره) دستور راه‌اندازی جهاد سازندگی را دادند فلسفه آن رفع محرومیت موجود در رژیم گذشته بود.

لاریجانی گفت: در رژیم پهلوی چند شهر آباد در کشور وجود داشت و مابقی شهرها و روستاها رها شده بودند و با وجود اینکه منابع نفتی بسیاری وجود داشت اما آبادانی وجود نداشت.

اهم اظهارات رئیس مجلس را به نقل از تسنیم بخوانید؛

*بعد از انقلاب راه‌سازی، آبرسانی و ایجاد شبکه بهداشت در دستور کار قرار گرفت و این در زمانی که جنگ را بر ما تحمیل کردند و تحریم‌هایی اعمال شد کار بزرگی بود.

*این اقدامات در شرایط سخت انجام شده و وضعیت تحریم‌ها جدی است،در چند سال اخیر در زمان بودجه منابعی تنها برای آبرسانی به روستاها تخصیص داده می‌شود و همین مجلس در چند سال اخیر بودجه‌ای برای آبرسانی به روستاها در نظر گرفت و از مقام معظم رهبری درخواست کردیم که اجازه دادند از صندوق برداشت شود و این کار مجلس بود.

*تا قبل از سال ۹۲ تنها ۹۰۰ هزار نفر از آب شرب استفاده می‌کردند و اکنون به‌برکت تصمیم مجلس این تعداد بسیار افزایش یافته است، از این سری تصمیمات در فضایی که شرایط سخت بود نمایندگان مردم اتخاذ کردند و در زمینه گازرسانی، توسعه مسائل بهداشت و درمان و سایر خدمات نیز اقداماتی انجام شده است.

*مشکلات باید با سازگاری بیشتری رفع و نیروهای خلاق و فعال حل شود، منفی‌بافی برای کشور سم مهلکی است و مردان کاری کسانی هستند که در شرایط سخت کار کنند.

*عده‌ای تنها منفی‌بافی می‌کنند و دل مردم را خالی می‌کنند اما ملت ما در بدترین شرایط نیز عزم دشمن را شکستند بنابراین به‌جای منفی‌بافی وفاق را گسترش دهیم.

*وقتی ملت ایران در مقابل این ستم بین‌المللی موفق می‌شود که وحدت داشته باشند و یکدیگر و نهادهای مهم کشور را تخریب نکنند.

*برای هر انتخابات نباید دستگاه‌های زحمت‌کش تخریب شوند، انتخابات مبارک است اما ادب انتخاباتی باید رعایت و برادرانه رفتار شود و تخریب نکنند.

*همه باید با هم به‌فکر مردم باشیم و مسئولان به مکان‌هایی بروند که مشکلات مردم بیشتر است، نظام جمهوری اسلامی در این شرایط سخت هم به‌خوبی کار می‌کند و رسانه‌ها این‌گونه اقدامات را باید انعکاس دهند.

*نمایندگان خوبی در استان کرمانشاه وجود دارد که همه افرادی پرتحرک و فعالی هستند، امید داریم با تلاش آن‌ها و کمک مجلس در بودجه ۹۹ در این دولت برخی از مشکلات استان برطرف شود.


برچسب ها :
دسته بندی : اسلایدر اصلی , تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه