زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۲/۲۹
» بانک و بیمه » برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه(نوبت۲) شرکت اعتباری ملل
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۳
 کد خبر: 81358
 67 بازدید

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه(نوبت۲) شرکت اعتباری ملل

مجمع عمومي عادي ساليانه (نوبت دوم) مؤسسه اعتباري ملل منتهي به 29 اسفند 1397 روز یکشنبه مورخ 12 آبان ماه 98 در محل هتل همای تهران برگزار شد.

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه(نوبت۲) شرکت اعتباری ملل

مجمع عمومی عادی موسسه اعتباری ملل (نوبت دوم) منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ روز یکشنبه ۱۲ آبان با حضور بیش از ٧٢درصد سهام داران مؤسسه اعتباری ملل وکلایا نمایندگان قانونی آنان با ذکر آیاتی از کلام الله مجید در محل هتل همای تهران واقع در خیابان خدامی آغاز وپس از طی تشریفات و اطمینان از حصول به حد نصاب قانونی نایب رئیس هیئت مدیره جناب آقای رسولی ریاست مجمع را بر عهده گرفتند و آقایان محمد عطاران و مصطفی زاده باقر به عنوان نظار و آقای مهدی ابهری به عنوان منشی مجمع از بین سهامداران انتخاب شدند و با حضور مدیر عامل محترم و قائم مقام ایشان و همچنین نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده محترم بازرس قانونی در جایگاه رسمیت جلسه توسط ریاست مجمع اعلام گردید.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید امین جوادی مدیر عامل مؤسسه اعتباری ملل با ایراد سخنانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال مالی منتهی به پایان سال ١٣٩٧نمایی کلی از برنامه های آتی مؤسسه و شرکتهای وابسته را برای سهامداران گرامی تشریح نمودند و سپس آقای محمدرضا مروجی بعد از قرائت گزارش هیئت مدیره درخصوص وضعیت عملکرد سال ۹۷ این مؤسسه به مجمع صاحبان سهام مطالبی را بیان نمودند.

جناب آقای رضایی، بازرس و نماینده حسابرس قانونی؛ گزارش حسابرسی سال ۹۷ ۱۳ مؤسسه را قرائت و مدیران موسسه درباره بندهایی از گزارش توضیحاتی را به سهامداران حاضر ارائه نمودند.

در ادامه جلسه مدیرعامل و قائم مقام ایشان به سوالات سهامداران محترم پیرامون صورت های مالی پاسخ های لازم را ارائه نمودند و پس از آن صورت های مالی سال مالی ١٣٩٧مورد تصویب قرار گرفت،
روزنامه کثیر الانتشار دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی تعیین و انتخاب بازرس قانونی به جلسه بعدی موکول گردید.

جلسه در ساعت ١۴ با ذکر صلوات خاتمه یافت.


برچسب ها :
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه