زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۳/۵
» بانک و بیمه » قرعه‌کشی پنجمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۰۶
 کد خبر: 80812
 36 بازدید

قرعه‌کشی پنجمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده

قرعه‌کشی پنجمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، برگزار شد.

قرعه‌کشی پنجمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده

مراسم قرعه‌کشی جوایز پنجمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، ۳۰ مهرماه سال جاری، در سالن همایش بین‌المللی کتابخانه ملی، با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه‌کشی بانک‌ها (نمایندگان دادستان کل کشور و بانک مرکزی ج.ا.ایران)، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران و برخی روسای شعب و مشتریان برگزار و برندگان خوش شانس این دوره از قرعه‌کشی، مشخص شدند.
در پنجمین دوره از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، به پاس قدردانی از نیت خیرخواهانه سپرده‌گذاران قرض‌الحسنه، ۱۰۰ (یکصد) جایزه یک میلیارد ریالی (یکصد میلیون تومان) کمک هزینه خرید واحد مسکونی و ده‌ها هزار جایزه نفیس و ارزنده دیگر، منجمله، کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی و صنایع دستی، با ارزش میلیاردها ریال، برای سپرده‌گذاران در نظر گرفته شده بود که با مشخص شدن برندگان در این مراسم، این جوایز به زودی به آنها اهدا میشود.
اسامی اعلام شده، شامل برندگان قطعی جوایز یاد شده می‌باشد.
یادآوری می‌نماید؛ طرح افتتاح حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۸، ادامه داشت که مورد استقبال چشمگیر حدود یک‌میلیون‌و‌ششصد‌هزار نفر از هموطنان خیراندیش و ارجمند قرار گرفت.
شایان ذکر است؛ دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز موجود، در صورت حفظ و افزایش موجودی خود، در قرعه‌کشی سال ۱۳۹۹ نیز، شرکت داده می‌شوند.
اسامی برندگان این قرعه کشی:
برندگان کمک هزینه خرید مسکن
برندگان کمک هزینه خرید لوازم خانگی
برندگان کمک هزینه خرید صنایع دستی
برندگان کارت هدیه نقدی


برچسب ها :
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه