زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۲/۲۹
» خبر داغ » انصاری‌فرد: برانکو را تهدید نکردم/ روی قولی که به هواداران دادم هستم
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۶
 کد خبر: 80790
 138 بازدید

انصاری‌فرد: برانکو را تهدید نکردم/ روی قولی که به هواداران دادم هستم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: نحوه رفتار کالدرون با سرخ‌پوشان مسئله فنی است و این مسائل به سرمربی بستگی دارد. بازیکنان ما هم از کالدرون حرف‌شنوی دارند.

انصاری‌فرد: برانکو را تهدید نکردم/ روی قولی که به هواداران دادم هستم

محمدحسن انصاری‌فرد به هواداران پرسپولیس وعده داد روزهای خوب مجموعه سرخ در راه است، اما برای رسیدن به این روزهای خوش، طرفداران تیمش را به همکاری فرا خواند.

مدیرعامل پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرورزشی حرف‌های جالبی زد… انصاری‌فرد که جمعه شب در برنامه ورزش از نگاه ۲ گفته بود «اگر برانکو از پرسپولیس شکایت کند، ما هم از او شکایت می‌کنیم»، در تکمیل این حرف گفت: «من هرگز برانکو را تهدید نکردم. شما می‌توانید فیلم مصاحبه را تماشا کنید. تأکید کردم برانکو برای ما زحمت کشیده و دل‌مان نمی‌خواهد از او شکایت کنیم و دوست داریم با او به توافق برسیم، ولی اگر برانکو مایل به تفاهم و توافق نباشد و به فیفا مراجعه کند، ما هم ناچار به شکایت از او هستیم، چون قراردادش را یک‌طرفه فسخ کرد و رفت.»

انصاری‌فرد ادامه داد: «همه می‌دانند برانکو را دوست دارم و حتی وقتی مدیرعامل پرسپولیس نبودم، از برانکو حمایت هم کردم، ولی الان به عنوان مدیرعامل پرسپولیس باید حافظ منافع باشگاه خودم باشم.»

مدیرعامل پرسپولیس همچنین در پاسخ به این سؤال که چرا تأکید کردی مدیرعاملی از بازی کردن برای پرسپولیس سخت‌تر است، گفت: «وقتی فوتبال بازی می‌کنی پاسخ‌گوی عملکرد خودت هستی، ولی وقتی مدیریت می‌کنی باید پاسخ‌گوی عملکرد یک باشگاه باشی. البته من از این سختی وحشت ندارم و حتی می‌توانم ادعا کنم این سختی را دوست دارم. این که به تیمی خدمت می‌کنم که روزی پیراهنش را می‌پوشیدم، لذت‌بخش است.»

انصاری‌فرد درخصوص شکایت بودیمیر از پرسپولیس هم گفت: «بودیمیر ۲۵هزار دلار از پرسپولیس پول گرفت و حالا قرارداد ۵۰۰هزار دلاری‌اش را در فیفا به اجرا گذاشته و سود پولش را هم می‌خواهد، متأسفانه از این مشکلات زیاد داریم. سال سختی پیش‌رو داریم و باید دنبال تأمین منابع مالی باشیم. وزیر ورزش همان روز اول آب پاکی را روی دست من ریخت و گفت وزارت از لحاظ قانونی امکان کمک به پرسپولیس را ندارد و خودمان باید منابع مالی جور کنیم. خیلی‌ها به من گفتند ریسک نکن و مدیرعامل پرسپولیس نشو و اعتبارت را خراب نکن، ولی من گفتم اعتبارم را از پرسپولیس دارم و فدای سر پرسپولیس.»

انصاری‌فرد ادامه داد: «با این همه، روی قولی که روز اول به هواداران دادم هستم. آمده‌ام با هواداران قهرمانی آسیا را جشن بگیریم. امیدوارم هواداران کنار ما باشند و در این راه طولانی، حمایت‌مان کنند. بزرگترین سرمایه ما همین هواداران هستند.»

از مدیرعامل پرسپولیس پرسیدیم چرا از پاسخ‌گویی به سؤالات فنی درباره رابطه کالدرون و علیپور و انتقاد سرمربی تیم از بازیکنان طفره می‌رود که جواب داد: در برنامه تلویزیونی پرسیده شد چرا کالدرون از بازیکنان انتقاد می‌کند، مگر قرار نیست همین بازیکنان برای پرسپولیس بازی کنند؟ من هم گفتم نحوه رفتار کالدرون با سرخ‌پوشان، مسئله فنی است و این مسائل به سرمربی بستگی دارد. بازیکنان ما هم از کالدرون حرف‌شنوی دارند. انصاری‌فرد در پایان گفت: «مساوی با ماشین‌سازی اصلاً نتیجه خوبی نبود، ولی لیگ ادامه دارد و بازیکنان به تلاش خود برای موفقیت ادامه می‌دهند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه