زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۳/۵
» خبر داغ » هدیه رونالدو برای دختران ملی‌پوش پرتغال
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۰
 کد خبر: 80119
 106 بازدید

هدیه رونالدو برای دختران ملی‌پوش پرتغال

کریستیانو رونالدو با ارسال هدایایی برای تیم ملی زیر 17سال زنان پرتغال و پیامی دلگرم‌کننده خطاب به بازیکنان این تیم سعی کرد پشتیبانی خود را از آنها نشان دهد.

هدیه رونالدو برای دختران ملی‌پوش پرتغال

کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ فوتبال پرتغال برای نشان دادن حمایت و پشتیبانی خود از نسل جوان فوتبال این کشور، برای فوتبالیست‌های تیم ملی زیر ۱۷سال زنان این کشور هدیه‌ای که شامل یک جفت کفش برای هر بازیکن بود ارسال کرد و پیامی انگیزشی و حمایت‌آمیز هم خطاب به آنها فرستاد.

تیم ملی زیر ۱۷سال زنان پرتغال در تلاش است به رقابتهای اروپایی این رده سنی که در سال ۲۰۲۰ در استونی برگزار می‌شود صعود کند و رونالدو به همین علت سعی دارد به بازیکنان این تیم روحیه بدهد. کریستیانو برای هر یک از بازیکنان این تیم یک جفت کفش مدل مرکوریال دریم کمپانی نایک فرستاده و در آستانه سه دیدار مهم آنها در ماه نوامبر پیامی روحیه‌بخش در اختیارشان قرار داده است.

بازیکنان تیم ملی پرتغال درحالیکه عکس‌هایی از خود را در صفحه اینستاگرام تیم ملی این رده سنی پرتغال منتشر می‌کردند با شادی در حال خواندن پیام رونالدو بودند و کفش‌های نوی خود را به پا کرده بودند.

رونالدو در پیام خود نوشت:” این کفش‌های مرکوریال دریم را برایتان می‌فرستم به این امید که بتوانید به رویایتان برسید. من وقتی بچه بودم یک رویای ساده ولی دیوانه‌وار داشتم. از این رویاها نبود که در خواب و خیال می‌بینید، نه از آن رویاها بود که آنقدر می‌خواهید به آن برسید که شب تا صبح بیدارتان نگه می‌دارد”.

رونالدو در ادامه نوشت:” من می‌خواستم بهترین فوتبالیست دنیا شوم و زندگی‌ام را وقف رویایم کردم. همانقدر که داشتن رویا مهم است تلاش و سخت‌کوشی برای رسیدن به آن هم اهمیت دارد. من به رویایم رسیدم و امیدوارم شما هم به رویایتان برسید. موفق باشید و از کفش‌ها لذت ببرید”.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه