زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۲/۲۸
» تله تایپ » قلعه‌نویی: شجاعت معذرت‌خواهی را دارم/ برای فحاشی به ناموس من، اتاق فکر تشکیل داده‌اند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۱
 کد خبر: 80006
 158 بازدید

قلعه‌نویی: شجاعت معذرت‌خواهی را دارم/ برای فحاشی به ناموس من، اتاق فکر تشکیل داده‌اند

امیر قلعه نویی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش مدعی شد که فحاشی های اخیر علیه او در ورزشگاه‌ها سازمان یافته بوده است.

قلعه‌نویی: شجاعت معذرت‌خواهی را دارم/ برای فحاشی به ناموس من، اتاق فکر تشکیل داده‌اند

به گزارش خبر ورزشی، سرمربی سپاهان اصفهان در این خصوص نوشت:

این روز‌ها فضای ورزشگاه‌ها آزاردهنده شده. نه فقط به خاطر این‌که من (قلعه‌نویی) هدف فحاشی سازمان‌یافته‌ی عده‌ای شده‌ام. هواداران واقعی تیم‌ها به دلایل مختلف و از جمله همین فضای ناپاک فحاشی ترجیح می‌دهند به ورزشگاه نروند و این باعث شده عملاً‌ اختیار سکو‌ها به دست عده‌ای فحاش بیفتد. این‌ها هوادار نیستند. بنده‌ پولند و هر روز ممکن است به یک سمت بچرخند.

عده‌ای در یک باشگاه، از زمانی که تیم من تبدیل به رقیب اصلی‌شان شد، اتاق فکری تشکیل داده‌ند تا با فحاشی به ناموس و خانواده‌ی من سپاهان را از دایره‌ی رقابت خارج کنند. بیایید سابقه‌ این جریان اخیر را مرور کنید. این جریان از قائم شهر شروع شد. شما می‌توانید از رییس کانون هواداران نساجی بپرسید. در آن روز فحش‌های سازماندهی شده شکل گرفت و تا امروز در تمام ورزشگا‌ها – بجز اصفهان- ادامه دارد.

از مسئولین ورزشگاه خرم‌آباد بپرسید. قبل از بازی به ما گفتند جایگاه فلان، منتسب به یک باشگاه خاص است و از آن‌جا به شما توهین می‌شود و کاری هم از ما برنمی‌آید. در سایر ورزشگاه‌ها هم به همین ترتیب. هربار هم ناظر بازی گزارش می‌کند، اما واکنشی از کمیته‌ اخلاق و انضباطی که به کوچک‌ترین مسائل مثل عکس پروفایل بازیکن‌ها ورود می‌کنند، نمی‌بینیم. هیچ‌کس هم پی ماجرا را نمی‌گیرد که این فحاشی گسترده و سازمان‌یافته از کجا ریشه دارد. نه رسانه‌ها و نه همین صدا و سیما.

من بابت لغزش کلام و خارج شدنم از دایره‌ی ادب شهامت و شجاعت عذرخواهی را دارم. اما آیا مدیران آن تیمی که هوادارانش نود دقیقه بدترین الفاظ را به من نسبت دادند هم حاضرند از من عذرخواهی کنند؟ آیا فدراسیون، کمیته‌های اخلاق و انضباطی در این جفایی که به من و خانواده ام شده و خواهد شد واکنشی خواهند داشت.

این جریان اگر جلویش گرفته نشود به روزی می‌رسیم که هیچکسی از این فحاشی سازمان‌یافته در امان نخواهد بود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه