بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی) هنر، کلید فهم زندگی است. (اسکار وایله)
۱۳۹۸/۱۲/۹
» اسلایدر دوم » برد پیت پس از ۲۰ سال اعتراف کرد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۲۰:۲۷
 کد خبر: 73030
 208 بازدید

برد پیت پس از ۲۰ سال اعتراف کرد

برد پیت بازیگر سرشناس هالیوود اخیرا در جریان مصاحبه ای گفته است در جریان بازی در فیلم "هفت سال در تبت" (1977) نمی دانسته نقشی بازی می کند که پیش از این نازی بوده است.

برد پیت پس از ۲۰ سال اعتراف کرد

به نقل از تلگراف، معمولا بازیگران درباره بخش هایی از فیلم یا سریالی که بازی می کنند تحقیقات زیادی انجام می دهند به ویژه اگر این نقش بر اساس یک شخص واقعی باشد، اما به تازگی برد پیت فاش کرد که او تصوری از نقشی که در فیلم “هفت سال در تبت” بازی کرده بود نداشته است.

او گفت:”من فکر می کنم نادیده گرفتن آن یک اشتباه در فیلم بود. منظور من این است که این موضوع حتی می توانست به عنوان یک تلنگر معنوی در نظر گرفته شود پس چرا پنهانش کردیم؟.”

در این فیلم که محصول سال 1997 است، پیت در نقش کوهنورد اتریشی هاینریش هارر بازی کرد که در سال 1948 معلم دالایی لاما شد. اما آنچه که این فیلم پوشش نمی داد دخالت قبلی وی در حزب نازی بود که در سال 1938 به وقوع پیوسته بود. او می گوید اکنون مردم کمتر فیلمی را که سال ها پیش بازی کرده ام قضاوت می کنند اما خوب می دانم که بهتر بود جور دیگری بازی می کردم.

جالب است بدانید هفت سال در تبت در زمان اکران با جنجال های فراوانی همراه شد و بسیاری از مذهبیان منطقه تبت به خاطر این فیلم نسبت به برد پیت نظری منفی پیدا کردند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , جذاب ترین ها , خبر داغ
ارسال دیدگاه