انسان ها شکست نمیخورند بلکه تنها تلاش کردن شان را متوقف می سازند(ارنست همینگوی)
۱۳۹۸/۹/۲۵
» خبر داغ » پیش‌بینی ۱۳ میلیون و ۶۳۳ هزار تعرفه رای برای انتخابات در استان تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۴
 کد خبر: 65228
 79 بازدید

رئیس ستاد انتخابات استان تهران خبر داد

پیش‌بینی ۱۳ میلیون و ۶۳۳ هزار تعرفه رای برای انتخابات در استان تهران

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به اینکه سیاه نمایی و تخریب‌ها در فضای مجازی به عنوان یک آسیب و چالش انتخابات است، گفت: ١٣ میلیون و ٦٣٣ هزار تعرفه رأی در انتخابات دوم اسفندماه پیش بینی شده است.

پیش‌بینی ۱۳ میلیون و ۶۳۳ هزار تعرفه رای برای انتخابات در استان تهران

شکرالله حسن‌بیگی در پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان تهران اظهار کرد: برنامه ریزی برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بر مبنای شعار راهبردی این دوره که از سوی ستاد انتخابات کشور به نام « انتخابات ٩٨؛ گام دوم انقلاب، قانونمداری و بی طرفی و انسجام ملی» آغاز شده است.

وی ادامه داد: ٧هزار و ۶۰۴ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی می‌شود که از این تعداد ۶ هزار و ۹۸۰ شعبه شهری و ۶٢۴ شعبه روستایی در هستند. همچنین ١٣ میلیون و ۶٣٣ هزار تعرفه رأی در انتخابات دوم اسفندماه پیش بینی شده است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با بیان اینکه ۶ حوزه انتخابیه در استان تهران پیش بینی شده است، افزود: بی طرفی کامل، اجرای دقیق قانون، صیانت از آرا و افزایش مشارکت عمومی از جمله اصول ستاد انتخابات استان تهران است.

حسن بیگی تاکید کرد: نشست با نخبگان، جوانان و بانوان، با نگاه ایجاد نگاه امیدواری در جامعه به منظور ایجاد مشارکت حداکثری در دستور کار است و ایجاد تعامل و برگزاری نشست با ائمه جماعات برای حفظ آرامش و بسترسازی فضای انتخابات در شهرستان های استان آغاز شده است

وی در پایان با اشاره به اینکه سیاه نمایی و تخریب‌ها در فضای مجازی به عنوان یک آسیب و چالش در ستاد انتخابات شناسایی شده است، گفت: لزوم همکاری شهرداری‌ها در شناسایی تخلفات تبلیغاتی نامزدها ضروری است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : خبر داغ , سیاسی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه