زندگی مانند دوچرخه سواری است. برای این که بتوانید تعادل خود را حفظ کنید باید همیشه در حرکت باشید. انیشتین
۱۳۹۹/۱۲/۶
» اجتماعی » یک کشته و ۲۵ مصدوم در اثر برخورد اتوبوس با تریلی در اتوبان کاشان- قم
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۲
 کد خبر: 64564
 149 بازدید

یک کشته و ۲۵ مصدوم در اثر برخورد اتوبوس با تریلی در اتوبان کاشان- قم

رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: حادثه برخورد اتوبوس با تریلی در اتوبان کاشان به قم یک کشته و 25 مصدوم در نخستین ساعات بامداد جمعه بر جای گذاشت.

یک کشته و ۲۵ مصدوم در اثر برخورد اتوبوس با تریلی در اتوبان کاشان- قم

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس کاشان، حسین ریاحی، اظهار کرد: ساعت ۱:۱۰ بامداد امروز، جمعه بیست و هشتم تیرماه ، تماس مردمی با مرکز ارتباطات اورژانس مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با تریلی در اتوبان کاشان قم حوالی شهر مشکات دریافت شد.

وی افزود: کارشناسان این مرکز همراه با چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس مرکز اورژانس و ۲ دستگاه آمبولانس هلال‌احمر به منظور رهاسازی و انتقال به محل حادثه اعزام شدند .

رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان، تصریح کرد: پس از بررسی صحنه و اقدامات درمانی اولیه ۲۰ مصدوم این حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل کرده و پنج مصدوم نیز به صورت سرپایی در محل درمان شدند.

ریاحی افزود: این اتوبوس از اصفهان به سمت چالوس در حال حرکت بوده که متأسفانه یکی از سرنشینان اتوبوس که فردی حدودا ۴۰ساله بود به علت شدت جراحات در صحنه جان خود را از دست داد، اما حال مصدومان انتقالی نسبتا رضایت بخش گزارش شده است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه