زندگی مانند دوچرخه سواری است. برای این که بتوانید تعادل خود را حفظ کنید باید همیشه در حرکت باشید. انیشتین
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
» تله تایپ » تیم ملی بزرگسالان ۱ – ۱ تیم امید/ تساوی شاگردان ویلموتس و مجیدی
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۱:۴۲
 کد خبر: 63910
 83 بازدید

تیم ملی بزرگسالان ۱ – ۱ تیم امید/ تساوی شاگردان ویلموتس و مجیدی

دیدار دوستانه و تمرینی تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم امید در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که شاگردان فرهاد مجیدی فراتر از آنچه انتظار می‌رفت، ظاهر شدند.

تیم ملی بزرگسالان ۱ – ۱ تیم امید/ تساوی شاگردان ویلموتس و مجیدی

دیدار دوستانه و تمرینی تیم‌های ملی بزرگسالان و امید کشورمان، ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر امروز بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار شد که قضاوت این دیدار را امیر عرب براقی، فرهاد فرهادپور، علی احمدی و میثم حیدری بر عهده داشتند.

رشید مظاهری (دروازه‌بان)، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، دانیال اسماعیلی فر، سعید آقایی، رضا اسدی، امیرحسین کریمی، مهرداد محمدی، محمد کریمی، آرش رضاوند و شهریار مقانلو ۱۱ بازیکنی بودند که از سوی مارک ویلموتس در ترکیب اصلی تیم ملی برای رویارویی با امید ایران قرار گرفتند.

فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید نیز این دیدار با ترکیب معراج اسماعیلی، علیرضا آرتا، عارف غلامی، طاها شریعتی؛ محمد مسلمی پور، اسماعیل بابایی، مهدی مهدیخانی، سید محمد خرم حسینی، مهدی قائدی، امیر روستایی و محمدرضا آزادی آغاز کرد.

تیم ملی بزرگسالان که در این دیدار پیراهن قرمز به تن داشت، در دقیقه ۱۱ با نفوذ مهرداد محمدی از جناح راست، به گل اول رسید.

در دقیقه ۳۰ این بازی، داور مسابقه یک دقیقه استراحت داد تا بازیکنان به دلیل گرمای بالای هوا بتوانند قدری آب بنوشند و در این میان نیز کادر فنی دو تیم، تذکرات لازم را به بازیکنان خود دادند.

در دقیقه ۳۵ این دیدار، فرهاد مجیدی سه تعویض همزمان برای تیم امید انجام داد و آقاجانپور به جای علیرضا آرتا، رضا کریمی به جای سید محمد خرم‌حسینی و حسین‌زاده به جای امیر روستایی وارد زمین شدند.

عرب‌براقی برای نیمه نخست این دیدار ۳ دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت و در نهایت تیم ملی با همان تک گل مهرداد محمدی در دقیقه ۱۱، راهی رختکن شد.

از جمله نکات جالب توجه در نیمه دوم این بازی، تغییر کامل ترکیب تیم بزرگسالان بود که احمد گوهری، مهدی شیری، محمد نادری، مرادمند، ایمان سلیمی، علی کریمی، احمد عبدالله‌زاده، محمد محبی، سعید واسعی، پیمان رنجبری و مجید علیاری به میدان آمدند.

تیم امید نیز نیمه دوم را با یک تعویض دیگر آغاز کرد و رضا شکاری جایگزین رضا کریمی شد و در ادامه رضا جعفری به جای مهدیخانی به میدان آمد.

در نهایت شاگردان فرهاد مجیدی در دقیقه ۶۴ این مسابقه توسط ابوالفضل رزاق‌پور موفق شدند گل تساوی را به ثمر رسانده و نتیجه را یک بر یک مساوی کنند. رزاق‌پور با نفوذ از بین گوشه راست و زاویه بست، توپ را از بین پای گوهری وارد دروازه کرد.

در دقیقه ۷۵ این مسابقه، داور بار دیگر به خاطر گرمای هوا وقت استراحت اعلام کرد.

در نیمه دوم این دیدار، علی کریمی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو داشت و در دقیقه ۸۰ نیز پیمان رنجبری که در نیمه دوم به زمین آمده بود، مصدوم شد و شهریار مقانلو که در ابتدای نیمه دوم تعویض شده بود، بار دیگر به زمین بازگشت.

این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با وجود فرصت‌های گلزنی برای هر ۲ تیم، با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه