برای اینکه هیچ انتقادی از شما نشود فقط یک راه وجود دارد: هیچ کاری را انجام ندهید، هیچ چیز نگویید و هیچکس نشوید. اَرسطو
۱۳۹۸/۵/۱
» اجتماعی » نوبخت: ماموران مترو با شبکه دستفروشی مقابله می کنند/مسافران نیازشان را از مغازه‌ها تهیه کنند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۳
 کد خبر: 62355
 98 بازدید

نوبخت: ماموران مترو با شبکه دستفروشی مقابله می کنند/مسافران نیازشان را از مغازه‌ها تهیه کنند

«دستور داده ام اگر در ایستگاه مترویی بساط دستفروشی پهن شود، رییس ایستگاه برکنار شود.» این جمله را «محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران» در حاشیه جلسه دیروز شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد.

نوبخت: ماموران مترو با شبکه دستفروشی مقابله می کنند/مسافران نیازشان را از مغازه‌ها تهیه کنند

فرنوش نوبخت نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو در خصوص این دستور گفت: مجموعه مترو همواره با دستفروشی مقابله می‌کند و پورسیدآقایی تاکید زیادی بر این موضوع دارد.

نوبخت در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا این ابلاغیه به دست شما رسیده و در مترو در حال اجراست یا خیر، افزود: پیش‌تر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران این دستور را ابلاغ کرده و دستوراتی هم در مورد نحوه اجرای این دستور صادر شده است.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو با تاکید بر اینکه در بحث دستفروشی یک مقابله خیلی جدی در شبکه مترو در حال انجام است، عنوان کرد: تعداد دست فروشان زیاد است و عده‌ای از آن‌ها با پوشش مسافر وارد مترو می‌شوند، بااین وجود کارمندان شرکت مترو با آن‌ها مقابله می‌کنند.

نوبخت به این سوال که پس از ابلاغیه اخیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با چه تعداد از مدیران ایستگاه‌های مترو برخورد شده پاسخی نداد و، اما ادامه داد: مجددا تاکید می‌کنم که ماموران مترو در حال مقابله با شبکه دستفروشی هستند و اگر مدیر و یا کارمندی در مورد این موضوع کوتاهی کند، طبق دستورات و ضوابط با او برخورد خواهد شد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو در پاسخ به تکرار این سوال که پس از این ابلاغیه چند مدیر برکنار شدند، نیز افزود: اقدامات داخلی مترو به بیرون از آن گزارش نمی‌شود.

نوبخت در خاتمه از رسانه‌ها درخواست کرد که به مسافران توصیه کنند که اقلام مورد نیازشان را از مغازه‌ها تهیه کنند تا شبکه دست فروشی کنترل شود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , انتخاب سردبیر , تله تایپ , حمل و نقل , خبر داغ
ارسال دیدگاه