انسان ها شکست نمیخورند بلکه تنها تلاش کردن شان را متوقف می سازند(ارنست همینگوی)
۱۳۹۸/۸/۲۸
» اجتماعی » واردات گوشت از پاکستان به سیستان و بلوچستان تفویض شده است
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۲
 کد خبر: 60325
 81 بازدید

رئیس سازمان دامپزشکی کشور:

واردات گوشت از پاکستان به سیستان و بلوچستان تفویض شده است

رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: سرمایه گذاران سیستان و بلوچستان به دنبال ورود دام مولد به این استان باشند.

واردات گوشت از پاکستان به سیستان و بلوچستان تفویض شده است

علیرضا رفیع پور افزود: واردات گوشت گرم وکیوم شده با ماندگاری ۳۰ روزه از پاکستان تنها به سرمایه گذاران سیستان و بلوچستان تفویض شده است.

وی اظهار کرد: یکی از اقدامات این سازمان در ۲ سال گذشته تفیض اختیارات به سیستان و بلوچستان فراتر از درخواست متقاضیان بوده به طوری که تسهیل‌گری های این سازمان سبب شده است این نهاد منتظر اقدام تشکیلات متقاضی باشد.

رفیع پور گفت: همچنین این سازمان با توجه به ظرفیت بالای سیستان و بلوچستان در واردات دام در ماه‌های گذشته واردات دام قانونی از پاکستان، افغانستان، عمان، برزیل را به طور اختصاصی به مقصد چابهار داده است .

رئیس سازمان دامپزشکی کشور بیان کرد: ما باید به دنبال واردات دام مولد در سیستان و بلوچستان باشیم به طوری که بدون هزینه های سربار به دلیل شرایط مطلوب آب و هوایی این استان بتوان بهترین سودآوری را رقم زد .

وی خاطرنشان کرد: ورود دام با زایش خوب همراه خواهد بود که در نتیجه فعال شدن کامل کشتارگاهها و واحدهای بسته بندی و بکارگیری تمامی نیروهای آماده اشتغال سیستان و بلوچستان و دیگر استان ها را به همراه دارد .

وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان با توجه به ظرفیت های فراوان در بخش های مختلف اقتصادی در حوزه صنایع مادر جای کار دارد که در حوزه دامداری می توان با هزینه های مناسب در این استان ضمن سود آوری کلان به صنعت دام و گوشت کشور کمک کرد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه