انسان ها شکست نمیخورند بلکه تنها تلاش کردن شان را متوقف می سازند(ارنست همینگوی)
۱۳۹۸/۶/۲۶
» اقتصادی » افزایش 20 درصدی قیمت کولر آبی
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۴
 کد خبر: 54804
 51 بازدید

افزایش 20 درصدی قیمت کولر آبی

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد گفت: کولر آبی با توجه به اینکه ورق و فولاد گران شده، نسبت به سال 97، 20 درصد افزایش قیمت داشته است.

افزایش 20 درصدی قیمت کولر آبی

 

رضا رزقیان‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه هوا خیلی گرم نشده است، هنوز مشتریان رغبتی ندارند که برای خرید کولر اقدام کنند.

وی افزود: برخی کولرهای خود را به قیمت قبل به فروش می‌رسانند. از آنجایی که کولر کالای فصلی بوده و در انبار حجم‌گیر است، برخی کولر را با دو تا سه درصد سود به مشتریان عرضه می‌کنند.

رزقیان‌مقدم خاطرنشان کرد: کولر گازی نیز افزایش قیمت داشته، اما هنوز شرکت‌ها آن را توزیع نکردند. کالا خریداری شده، قرار است تولید شود و ابتدای تیر به دست مردم می‌رسد. یا سازمان صنعت، معدن و تجارت قیمت‌ها را تصویب می‌کند و یا با قیمت قبل وارد بازار می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد با بیان اینکه تولید کاهش پیدا نکرده و کالا کمبودی ندارد، عنوان کرد: با توجه به اینکه توان خرید مردم کاهش پیدا کرده، استقبال مردم برای خرید کولر نسبت به فصل مقداری ضعیف است و تب و تابی برای خرید کولر در بازار وجود ندارد.

وی بیان کرد: کولرها با گارانتی و ضمانت‌نامه است و دو تا سه سال از زمان نصب نه تولید، خدمات دارد، به شرط اینکه خدمات پس از فروش مجاز کولر را نصب کند نه افراد متفرقه.

رزقیان‌مقدم گفت: قیمت پنکه 15 درصد افزایش داشته و پنکه‌های رومیزی و کنترل‌دار فراوان است و کمبودی در این کالا نداریم. این پنکه‌ها را به قیمت مصوب با حدود دو تا سه درصد سود به فروش می‌رسانند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد تصریح کرد: خریداران در استان در صورتی که کولر و یا هر کالای دیگری را گران خریداری کردند، با اتحادیه به شماره 38537736 تماس بگیرند تا مشکلشان حل شود و اگر نشد، به بازرسی ارجاع داده می‌شود.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اقتصادی , بازار , تله تایپ , خبر داغ , صنعت،معدن و تجارت
ارسال دیدگاه