( من کنت مولا فهذا علی مولا ) حلول عید ولایت و امامت محضر شما و همه ی شیعیان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
۱۳۹۸/۶/۲
» خبر داغ » میلیونری که فرزندانش را از ثروت ۳۱۰ میلیون پوندی محروم کرد!
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۴
 کد خبر: 49930
 208 بازدید

میلیونری که فرزندانش را از ثروت ۳۱۰ میلیون پوندی محروم کرد!

یک سرمایه دار هُنگ کُنگی به نام «وینگ چینگ شه» تصمیم گرفته تا سه فرزندش را از ثروت بیش از ۳۱۰ میلیون پوندی خود محروم کند تا فرزندانش متکی به نفس بار بیایند و منبع درآمد خاص خود را داشته باشند.

میلیونری که فرزندانش را از ثروت ۳۱۰ میلیون پوندی محروم کرد!

بنا به گزارش «سان» انگلستان وینگ چینگ شه، سرمایه دار هفتاد ساله، که در سال ۱۹۸۷ میلادی آژانس املاک و مستغلات موفق به نام Centaline Property Agency را پایه گذاری کرد، تصمیم گرفته تا فرزندانش را از ثروت خود محروم کند.

الکس پسر سی ساله ی او و برادرانش زندگی بسیار ساده ای دارند و درآمدشان را با کار و تلاش شخصی به دست می آورند.

او در رابطه با این اتفاق به به بلومبرگ گفت: درباره این تصمیم که می تواند برای فرزندان خانواده های پولدار حُکم فاجعه را داشته باشد، کاملاً قانع شده و راضی هستم.
او می گوید: وقتی کوچک بودیم پدرمان این موضوع را به ما اطلاع داده بود و ما نیز هیچ انتخابی در مقابل خود نداشتیم، به نظر پدرم نباید هیچ کسی بدون رنج و تلاش به زندگی راحت برسد و اگر کسی راه خویش را گام به گام هموار کند قطعاً به پول و تجربه های بیشتری دست خواهد یافت.

چندی پیش الکس به عنوان نائب رئیس شرکت پدرش انتخاب شد و حقوق معمولی و متوسط از شرکت دریافت کرد.

الکس می گوید: دوستانش در جایگاهی شبیه به او پول بیشتری به دست می آورند. او در حال حاضر مثل هر جوان دیگری در کشور توسعه یافته ای مثل چین برای خرید یک آپارتمان کوچک با دو اتاق تلاش می کند. الکس درباره کودکی اش می گوید زندگی ساده ای داشتند و او نیز مثل همه بچه های دیگر به مدرسه دولتی می رفت، او بر اساس این اصل تربیت شده که «ثروتمندان باید به فقرا کمک می کنند»، به نظر او این یک مفهوم متداول نیست و برای بچه پولدارهای نیویورک و لندن فهمیدن آن سخت است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : خبر داغ , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه