( من کنت مولا فهذا علی مولا ) حلول عید ولایت و امامت محضر شما و همه ی شیعیان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
۱۳۹۸/۵/۳۰
» خبر داغ » قاسم‌پور و کریمی طلایی شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۸
 کد خبر: 49159
 69 بازدید

قاسم‌پور و کریمی طلایی شد

کامران قاسم‌پور و علیرضا کریمی به مدال طلای رقابت‌های کشتی‌آزاد قهرمانی آسیا دست یافتند.

قاسم‌پور و کریمی طلایی شد

در ادامه رقابت‌های کشتی‌آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا و در روز دوم این مسابقات کامران قاسم‌پور در وزن ۸۶ کیلوگرم با برتری مقابل حریفان قهرمان شد و به مدال طلای این رقابت‌ها دست پیدا کرد.

قاسم‌پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل بهادر کودیروف از تاجیکستان پیروز شد و به دیدار نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این دیدار مقابل دیپاک پونیا از هند در کمتر از ۴۰ ثانیه با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.

قاسم‌پور در دیدار فینال مقابل علی گادجی گامیدگادجیف از قرقیزستان با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و به مدال طلا دست یافت.

همچنین در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا و در روز دوم این مسابقات که در چین در حال برگزاری است نمایندگان کشورمان در 5 وزن دوم به مصاف حریفانشان رفتند که علیرضا کریمی در وزن 92 کیلوگرم با پیروزی در دیدار فینال، به عنوان قهرمانی رسید.

در وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر چنگیز کریم کولوف از قرقیزستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل آتسوشی ماتسوموتو، دارنده مدال برنز جهان از ژاپن در کمتر از یک دقیقه و با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. مرحله نیمه نهایی شد.کریمی در این دیدار عزیزبک سولیف از ازبکستان را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در فینال پیش از پایان تایم اول با نتیجه 11 بر صفر حریف هندی را از پیش رو برداشت و به مدال طلای آسیا رسید.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه