برای اینکه هیچ انتقادی از شما نشود فقط یک راه وجود دارد: هیچ کاری را انجام ندهید، هیچ چیز نگویید و هیچکس نشوید. اَرسطو
۱۳۹۸/۴/۶
» حوادث » دستگیری زورگیرهای شمشیر به‌دست در مشهد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۷
 کد خبر: 47953
 51 بازدید

دستگیری زورگیرهای شمشیر به‌دست در مشهد

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری متهمان پرونده زورگیری‌های حیله‌گرانه خبر داد.

دستگیری زورگیرهای شمشیر به‌دست در مشهد

اکبر آقابیگی در پی گزارش زورگیری از دو مرد جوان و تهدید شمشیر توسط چند نفر با توجه به اهمیت موضوع دستور بررسی سریع پرونده به سرکلانتری ششم پلیس مشهد صادر کرد.

وی افزود: تحقیقات اولیه تیم دایره تجسس کلانتری میرزا کوچک خان در این رابطه برابر اظهارات شاکی پرونده حاکی از آن بود که دو دختر 24 و 29 ساله با ترفند آشنایی خیابانی با دو جوان در خیابانی خلوت مشغول صحبت بوده‌اند که ناگهان دو مرد ناشناس با تهدید شمشیر به سوی آن‌ها حمله‌ور می‌شوند. این افراد خشن با بهانه این که چه ارتباطی با دو دختر جوان دارید دو جوان را تهدید و بیش از 5 میلیون تومان از آن‌ها زورگیری کرده و متواری می‌شوند.

آقابیگی ادامه داد: ماموران کلانتری میرزا کوچک خان در پیگیری این پرونده به سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به ردزنی این دو زن جوان و یکی از همدستان آنان شد. پلیس با شناسایی خانه‌ای که دو زن جوان به آن رفت‌وآمد داشتند پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد عمل شد و محل را مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی مشهد تشریح کرد: پلیس در این عملیات ضربتی زن 24 ساله‌ای که صاحبخانه بود را به همراه سه پسر 22، 23 و 24 ساله در حال استعمال مواد مخدر دستگیر کردند. تحقیقات پرونده با اعلام شکایت دو شاکی برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه متهمان ادامه دارد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه