برای اینکه هیچ انتقادی از شما نشود فقط یک راه وجود دارد: هیچ کاری را انجام ندهید، هیچ چیز نگویید و هیچکس نشوید. اَرسطو
۱۳۹۸/۴/۲۹
» اقتصادی » برترین و بدترین برندهای خودرویی 2019
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۵
 کد خبر: 45673
 226 بازدید

برترین و بدترین برندهای خودرویی 2019

در بررسی‌های سال جاری (2019) کانسیومر ریپورت، سوبارو با بیشترین امتیاز در برترین جایگاه برندهای خودرویی قرار گرفت.

برترین و بدترین برندهای خودرویی 2019

به نقل از “استاتیسا”، این برند با کسب 81 امتیاز از مجموع 100 امتیاز، در جایگاه بهترین برند قرار گرفت و در میان خودروسازان غیرلوکس 5 امتیار کامل را به دست آورد.

کانسیومر ریپورت هرساله و با نظارت اتحادیه مصرف‌کنندگان آمریکایی گزارش سالانه جدید خود را منتشر می‌کند. در این بررسی بیش از 34 هزار مالک در خصوص محصولات مصرفی خود نظر می‌دهند. همچنین نتایج حاصل از تست تصادف، امتیاز ایمنی و ملاحظات حاصل از حرکات جاده‌ای نیز به برآوردها اضافه خواهد می‌شود.

برترین و بدترین برندهای خودرویی 2019

جنسیس به عنوان دست لوکس‌ساز هیوندای و با کسب امتیاز 80 از 100 در جایگاه دوم برترین برندهای جهان قرار گرفت. پورشه نیز با کسب امتیاز 70 از مجموع 100، عنوان سومین برند جهان را از آن خود کرد.

در میان برندهای ضعیف سال 2019 نیز می‌توان به فیات و جگوار اشاره کرد که تنها 44 امتیاز را از آن خود کردند. بیشترین مشکل فیات، اختلال در سامانه اطلاعات- سرگرمی و مشکل در سامانه انتقال قدرت عنوان شده که اثر نامطلوبی روی میانگین امتیاز خودروهای برند کرایسلر و دوج نیز گذاشته است. لندروور با کسب (48 از 100) و میتسوبیشی (49 از 100) از خودروسازان دیگری هستند که کارنامه درخشانی ندارند.


برچسب ها :
دسته بندی : اقتصادی , تله تایپ , خبر داغ , خودرو , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه