وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» حوادث » سقوط مرگبار ال۹۰ به دره؛ ۵ نفر در دم جان باختند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۶
 کد خبر: 38914
 87 بازدید

سقوط مرگبار ال۹۰ به دره؛ ۵ نفر در دم جان باختند

پنج تن از سرنشینان یک دستگاه سواری ال 90 در جاده اسالم، خلخال بر اثر سقوط خودرو به دره جان باختند.

سقوط مرگبار ال۹۰ به دره؛ ۵ نفر در دم جان باختند

این حادثه بامداد شنبه در حوالی منطقه ‘متش’ در حوزه استحفاظی استان گیلان رخ داد و با توجه به درخواست و گزارش مفقودی این خودرو، ماموران انتظامی و نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر خلخال وارد عمل شده و پس از اعزام به این مسیر ارتباطی اقدام به جست و جوی محل حادثه کردند. گروه اعزامی خلخال پس از ساعت ها تلاش ساعت ۶ صبح امروز موفق به یافتن محل حادثه سقوط خودرو در دره اطراف جاده شدند.
در این حادثه همه پنج سرنشین خودرو سواری ال ۹۰ که اعضای یک خانواده از اهالی شهر کلور مرکز بخش شاهرود خلخال بودند، جان خود را از دست دادند.
اجساد کشته شدگان در این حادثه با کمک امدادگران جمعیت هلال احمر و ماموران انتظامی خلخال با استفاده از امکانات کوهنوردی از اعماق دره بیرون کشیده شده و به پزشکی قانونی انتقال یافت.
دکتر بشیر خالقی ، نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با ابراز تاسف از این حادثه گفت: برغم تذکرات و هشدارهای مکرر نسبت به ارتقای ایمنی جاده در حوزه گیلان، مسئولان راهداری این استان همچنان به این موضوع بی توجه هستند.
وی با بیان اینکه در گذشته نیز حوادث رانندگی مشابه این حادثه در جاده اسالم به خلخال و در حوزه گیلان اتفاق افتاده، اظهار داشت: دلیل اصلی این حادثه نبود علایم هشدار دهنده، گاردریل، شانه خاکی جاده، نبود خط کشی و روشنایی در این مسیر تاریک، مه آلود و حادثه خیز است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه