وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» خبر داغ » رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: نظر مجلس نسبت به «نمکی» مثبت است
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۱
 کد خبر: 38809
 87 بازدید

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: نظر مجلس نسبت به «نمکی» مثبت است

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «نظر ما نسبت به حضور آقای نمکی در وزارت بهداشت و درمان مثبت است»، گفت که مطمئن هستم آقای نمکی می‌تواند با کمک مجلس قانون برنامه ششم در حوزه سلامت را به بهترین شکل اجرا کند.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: نظر مجلس نسبت به «نمکی» مثبت است

حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آقای نمکی سابقه ریاست در دانشگاه و معاونت وزیر بهداشت را داشته است. همچنین معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه بوده و به طور کلی فردی پاکدست، سالم و از جنس مردم محسوب می‌شود. مطمئن هستم آقای نمکی با کمک مجلس و کمیسیون بهداشت می‌تواند مواد قانون برنامه ششم در حوزه سلامت را به خوبی اجرایی کند.

شهریاری با اشاره به حواشی رفتن قاضی زاده هاشمی و آمدن نمکی، گفت: به آقای نوبخت گفتم که نکات مثبت عملکرد آقای نمکی و احیاناً مشکلات پیش روی او همه به حساب آقای نوبخت نوشته می‌شود. لذا لازم است کمک‌های لازم صورت گیرد که البته ایشان هم قول کمک دادند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «اهتمام آقای نمکی برای اجرای پزشک خانواده و سیستم ارجاع بسیار خوب است»، گفت: اجرای پزشک خانواده به معنای رضایتمندی مردم نیست اما تنها راه استقرار عدالت در سیستم سلامت محسوب می‌شود. این کار سختی است که اجرای آن چند سال طول می‌کشد. مهم آن است که هر چه سریع‌تر شروع شود که آقای نمکی در این باره عزم جدی دارد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه