وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» بانک و بیمه » در دیدار مدیرعامل بانک کشاورزی با نماینده مردم قوچان و فاروج تشریح شد: مشکلات فعالان بخش کشاورزی و راهکارهای پیش رو
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۵
 کد خبر: 38261
 48 بازدید

در دیدار مدیرعامل بانک کشاورزی با نماینده مردم قوچان و فاروج تشریح شد: مشکلات فعالان بخش کشاورزی و راهکارهای پیش رو

مدیرعامل بانک کشاورزی در دیدار با نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی، به مشکلات بهره برداران بخش کشاورزی در این حوزه ها رسیدگی کرد.

در دیدار مدیرعامل بانک کشاورزی با نماینده مردم قوچان و فاروج تشریح شد: مشکلات فعالان بخش کشاورزی و راهکارهای پیش رو
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی و هادی شوشتری نماینده مردم قوچان و فاروج و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی،  روز دوشنبه هشتم بهمن در ساختمان مرکزی بانک کشاورزی دیدار و درباره مشکلات بهره برداران بخش کشاورزی در شهرستان های قوچان و فاروج در خراسان رضوی و راهکارهای پیش رو گفت و گو کردند.
این گزارش می افزاید، رسیدگی به مطالبات و مشکلات کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی، برنامه ریزی برای حل مشکلات و مساعدت به این اقشار و اتخاذ تدابیر لازم برای رفاه و رضایتمندی بهره برداران بخش کشاورزی ، محور سلسله دیدارهای مدیرعامل بانک کشاورزی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه