وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» بانک و بیمه » احترام به خواست مشتری رمز ماندگاری است
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۹:۲۱
 کد خبر: 38163
 76 بازدید

احترام به خواست مشتری رمز ماندگاری است

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ جواد فهیمی پور سرپرست موسسه اعتباری کوثر در مراسم تکریم و معارفه مدیر شعب استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری قانون بانکداری بدون ربا را از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تدوین و ابلاغ قانون بانکداری بدون ربا در نظام بانکی بود و بانک ها و موسسات اعتباری باید این قانون را سرلوحه کار قرار داده و با تلاش فعالان بانکی درجه ای از این مسیر منحرف نشویم.

احترام به خواست مشتری رمز ماندگاری است
عضو هیات مدیره موسسه اعتباری کوثر با بیان ویژگی نظام اقتصادی کشورهای بانک محور اظهار داشت: در این کشورها بانک ها در حکم قلب تپنده اقتصاد می باشند که با حذف این بخش از اقتصاد، شاهد ایجاد اختلال در نظام اقتصادی خواهیم بود.
فهیمی پور افزود: بانکداری یکی از مشاغل سخت است. شاغلین صنعت بانکداری می بایست با توجه به وظایف خود در پاسخگویی به نهادهای نظارتی و حکومتی بر بسیاری از قوانین و دستورالعمل ها مسلط باشند که خود محدودیت های فراوانی را برای این قشر از جامعه به وجود می آورد.
وی تصریح کرد: دنیای امروز، دنیای رقابت است و در عرصه فعالیت بانکی مشتری حرف اول را می زند. در این راستا برای حفظ و نگهداری مشتریان بانک هایی موفق تر هستند که نفوذ بیشتری بر ذهن و قلب مشتری دارند و به خواست مشتری احترام می گذارند.
وی با اشاره به اهمیت آموزش و کسب دانش کارکنان کوثر خاطر نشان ساخت: یکی از دلایل اصلی موفقیت موسسه اعتباری کوثر موضوع کسب دانش و علم آموزی توسط همکاران پرتلاش بوده است که کسب رتبه نخست در اولین المپیاد علمی کارکنان بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی طی سال گذشته موید آن است.
مصطفی جلالی مدیر سابق شعب استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری ضمن ارائه گزارش عملکرد دوره فعالیت خود گفت: تمام دستاوردها و موفقیت ها حاصل تلاش و کار گروهی همکاران و حمایت بی دریغ مدیران ارشد موسسه بوده است.
سیدمهدی صالحی سرپرست جدید شعب استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: امیدوارم بتوانم به شایستگی پاسخگوی اعتماد سازمان باشم.
بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم حکم مسئولیت سیدمهدی صالحی سرپرست جدید شعب استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری موسسه اعتباری کوثر به وی اعطاء و از تلاش های مصطفی جلالی در زمان تصدی این مدیریت با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه