وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» تله تایپ » ذوالفقارنسب: خداحافظی کی روش به نفع فوتبال ایران است
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۷
 کد خبر: 38119
 113 بازدید

ذوالفقارنسب: خداحافظی کی روش به نفع فوتبال ایران است

«بیژن ذوالفقارنسب» مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران درباره خداحافظی «کارلوس کی روش» از هدایت تیم ملی ایران گفت: خداحافظی کی روش به نفع فوتبال ایران است و از آن استقبال می کنیم.

ذوالفقارنسب: خداحافظی کی روش به نفع فوتبال ایران است

ذوالفقارنسب روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا پس از شکست سه بر صفر ایران برابر ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا با بیان اینکه کی روش در طی هشت سال کار در ایران هر دانشی داشته به فوتبال ایران منتقفل کرده است و دیگر چیزی برای ارائه ندارد، افزود: در این هشت سال به غیر از حضور در جام جهانی افتخاری حتی در آسیا نیز نداشتیم. این خداحافظی به سود خود آقای کی روش نیز هست.

وی ادامه داد: کی روش با رفتن از ایران می تواند به جاهای دیگر برای مربیگری برود و درآمد داشته باشد اما هیچ جای دنیا به اندازه ایران درآمد نخواهد داشت.

کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از باخت به ژاپن با فوتبال ایران خداحافظی کرد.

ذوالفقارنسب درباره دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن نیز گفت: تیم ملی ما در این دیدار بی برنامه بود و این بی برنامگی کار دست ایران داد و از راهیابی به فینال باز ماندیم.

تیم ملی کشورمان دوشنبه شب با نتیجه ۳ برصفر مغلوب تیم ملی ژاپن شد و از راهیابی به فینال جام ملت های آسیا باز ماند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه