وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» اجتماعی » مصدومیت سه آتش نشان در حریق انبار بزرگ کالا در آستارا
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۹
 کد خبر: 37941
 81 بازدید

مصدومیت سه آتش نشان در حریق انبار بزرگ کالا در آستارا

سه آتش نشانان در جریان اطفای حریق یک باب انبار بزرگ کالا که شب گذشته در بندر مرزی آستارا طعمه حریق شد، مصدوم شدند.

مصدومیت سه آتش نشان در حریق انبار بزرگ کالا در آستارا
جواد معیتی، شهردار بندر مرزی آستارا در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در پی تماس‌های مردمی، مبنی بر وقوع حریق در یک باب انبار بزرگ توزیع کالا در خیابان شالیزار بندر مرزی آستارا، کلیه اکیپ‌های آتش نشانی به محل مذکور اعزام شدند و عملیات اطفا را آغاز کردند.
وی با اشاره به اینکه این حادثه در حدود ساعت ۲۱ شامگاه روز گذشته (یکشنبه ۸ بهمن) رخ داد، ادامه داد: به دلیل گستردگی شعله‌های آتش، آتش نشانان موفق شدند در حدود ساعت ۲۳ حریق را مهار کنند.
معیتی با اشاره به اینکه در این حادثه سه تن از آتش نشانان مصدوم و به بیمارستان شهید بهشتی آستارا اعزام شدند، خاطر نشان کرد: در حال حاضر وضعیت عمومی مصدومان رضایت بخش است.
وی با تأکید بر اینکه علت آتش سوزی در دست بررسی است و پیش بینی می‌شود بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارات به این انبار و کالاهای موجود وارده شود، اضافه کرد: در عملیات اطفا، تیم‌هایی از نیروی انتظامی، اورژانس، اداره گاز، برق و سایر ادارات مرتبط حضور داشتند.
به گزارش ایسنا، آتش نشانی آستارا دارای ۱۸ نفر نیروی عملیاتی آموزش دیده و مجرب و ۶ دستگاه خودروی آتش نشانی سبک پیش رو، نیمه سنگین و سنگین، یک واحد موتوری ویژه حمل آتش خاموش کن و دو تانکر تغذیه و آب رسان و یک دستگاه آمبولانس است.

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه