وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» خبر داغ » ۵۰۰ باب مدرسه در مسکن‌های مهر کشور ساخته می‌شود
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۷
 کد خبر: 37692
 137 بازدید

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

۵۰۰ باب مدرسه در مسکن‌های مهر کشور ساخته می‌شود

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: اردبیل پیشرو در ساخت مسکن مهر است.

۵۰۰ باب مدرسه در مسکن‌های مهر کشور ساخته می‌شود
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از ساخت ۵۵ باب مدرسه در شهرک‌های مسکن مهر کشور با همکاری و مساعدت وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
احمد اصغری مهرآبادی در جلسه شورای مسکن استان اردبیل اظهار کرد: علیرغم اینکه ساخت این مدارس در تعهدات وزارت راه و شهرسازی نیست اما با توجه به وضعیت مالی نامناسب دولت، ساخت مدارس را نیز پیگیری می‌کنیم.
وی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی اولویت خود را در اتمام و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام قرار داده است، خاطرنشان کرد: در قانون ساماندهی، خدمات روبنایی بر عهده دستگاه‌های ذیربط در همه استان‌ها است و وزارت راه و شهرسازی در صورت تأمین دو سوم از هزینه ساخت مدرسه یک سوم دیگر را تأمین می‌کند که در استان اردبیل نیز ما با اجرای این سیاست با همکاری فرمانداری در ساخت مدارس در شهرک‌های مهر نسبت به تأمین اعتبار مورد نیاز اقدام می‌کنیم.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی وضعیت استان اردبیل را در ساخت مسکن مهر در کشور کم‌نظیر دانست و افزود: اردبیل در اجرای این پروژه جزو استان‌های پیشرو بوده و ما با رضایت از پیمانکاران این پروژه عظیم در این استان یاریگر مسئولان راه و شهرسازی در اتمام پروژه‌ها هستیم.
اصغری مهرآبادی با اشاره به تاکید رئیس جمهور مبنی بر اتمام پروژه‌های مسکن مهر در کشور تا پایان سال آینده گفت: در اردبیل نیز قرار شد این پروژه تا پایان شهریور سال ۹۸ به اتمام برسد.
وی اضافه کرد: در کل کشور اتمام این پروژه‌ها با نظارت مستقیم وزارت راه و شهرسازی پیگیر می‌شود، به طوری که بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید سالانه ۲۰۰ هزار واحد و تاکنون یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر ساخته و به متقاضیان تحویل داده شده است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی همچنین از انجام تهاتر در تأمین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن‌های مهر در شهرستان خبر داد و بیان کرد: در وضعیت فعلی که دولت از نظر مالی با مشکل مواجه است بهتر است تهاتر زمین در مسکن مهر بیله‌سوار، پارس‌آباد و مشگین‌شهر انجام شده و دستگاه‌های ذیربط نیز در این راستا همکاری لازم را با راه و شهرسازی داشته باشند.

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , مسکن
ارسال دیدگاه