وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» بین الملل » ترامپ: بعد از پایان تعطیلی دولت سخنرانی می‌کنم
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۱
 کد خبر: 37209
 9862 بازدید

ترامپ: بعد از پایان تعطیلی دولت سخنرانی می‌کنم

رئیس‌جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرد که سخنرانی سالانه خود را پس از پایان تعطیلی دولت ایراد خواهد کرد.

ترامپ: بعد از پایان تعطیلی دولت سخنرانی می‌کنم

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا با اعلام این‌که سخنرانی سالانه خود را پس از پایان تعطیلی دولت ایراد خواهد کرد، در پیامی توئیتری نوشت که وقتی تعطیلی دولت شروع شد، «نانسی پلوسی» رئیس‌ مجلس نمایندگان از من خواست سخنرانی کنم و من هم پذیرفتم .سپس او به علت تعطیلی دولت، نظر خود را تغییر داده و تاریخ دیگری را پیشنهاد کرد.این حق اوست. زمانی که تعطیلی دولت به پایان برسد من سخنرانی خواهم کرد.

بر اساس این گزارش، پلوسی پیش از این در نامه‌ای خطاب به دونالد ترامپ اعلام کرد که رئیس‌جمهوری ایالات متحده تا زمان بازگشایی دولت فدرال نمی تواند سخنرانی «وضعیت اتحاد» خود را در کنگره ایراد کند.

در نامه نانسی پلوسی به دونالد ترامپ آمده بود: «این نامه را می‌نویسم تا شما را مطلع کنم که مجلس نمایندگان صدور قطعنامه مشترک برای صدور اجازه ایراد سخنرانی “وضعیت اتحاد” را تا زمان بازگشایی دولت مد نظر قرار نخواهد داد.»

رئیس جمهوری آمریکا قرار بود روز ۲۹ ژانویه یعنی کمتر از یک هفته دیگر سخنرانی سالانه خود در برابر اعضای کنگره ایالات متحده را ایراد کند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بین الملل , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه