وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» اجتماعی » دستگیری ۱۰جاعل بزرگ ملک‌های بدون مالک در شمال تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۴
 کد خبر: 37071
 119 بازدید

دستگیری ۱۰جاعل بزرگ ملک‌های بدون مالک در شمال تهران

جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۱۰ نفر از جاعلان اسناد ملک‌های بدون مالک در شمال تهران خبر داد.

دستگیری ۱۰جاعل بزرگ ملک‌های بدون مالک در شمال تهران

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر جعل اسناد املاک بدون مالک در شمال تهران پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و مراتب رسیدگی به آن در دستور پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد که باند جعل سند املاک بدون مالک متشکل از ۱۰ نفر جاعلان اسناد املاک در شمال تهران با شناسایی املاکی که بدون مالک هستند، آن‌ها را تصاحب کرده و اقدام به سند سازی و فروش با قیمت کمتر به نسبت قیمت املاک در بازار به همشهریان کردند.

سرهنگ موقوفه‌ای تصریح کرد: با دریافت مجوز قضایی مبنی بر دستگیری متهمان، تیم عملیاتی پلیس پیشگیری پایتخت در یک اقدام ضربتی پس از شناسایی مخفیگاه متهمان وارد ساختمان آن‌ها شده و موفق به دستگیری ۴ نفر از اعضای باند شدند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، تعدادی اسناد جعلی تک برگ املاک، چک، شناسنامه‌های جعلی، موبایل نامه خام و اسناد خام کشف و ضبط شد.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه پلیس موفق به دستگیری ۶ نفر دیگر از اعضای این باند حین فروش اموال با استفاده از موبایل نامه جعلی و سند تک برگ جعلی را داشتند، خاطرنشان کرد: به همشهریان توصیه می‌کنم که در زمان خرید خانه و یا اتومبیل در صورت مواجه شدن با قیمت پایین‌تر از نرم بازار ابتدا از اصالت سند مطمئن شوند و سپس اقدام به خریداری اموال کنند تا بعدها در این خصوص دچار مشکل نشوند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه