وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» بانک و بیمه » تقدیر از مدیرعامل بیمه پاسارگاد در همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۵
 کد خبر: 36926
 83 بازدید

تقدیر از مدیرعامل بیمه پاسارگاد در همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر

تندیس همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر با محور مشارکت بین بخشی و تشویق نهادهای اجتماعی و بنگاه های اقتصادی برای حضور مؤثر در جهت ارتقاء سطح کارآفرینی جامعه و با رویکرد نقش بنگاه های کارآفرین در پایداری و توسعه کسب و کار  به معصوم ضمیری مدیرعامل بیمه پاسارگاد اهدا شد.

تقدیر از مدیرعامل بیمه پاسارگاد در همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر
این همایش با همکاری و حمایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فنی و حرفه ای کشور، اتحادیه سراسری بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاون کشور، خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران و … در روز سی ام دی ماه سال جاری در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار شد.
براساس گزارش های دریافتی، بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد کشور و وجود رکود تورمی که تأثیر مستقیمی بر عملکرد بنگاه های اقتصادی دارد با هدف تشویق مدیران کارآفرین به حفظ مسئولیت های فردی، اجتماعی، اقتصادی، کاهش آسیب های ناشی از عدم مسئولیت پذیری مدیران کارآفرین در راستای بهبود فضای کسب و کار، رشد و توسعه برنامه های آموزشی و تحقیقاتی و بسترسازی و تقویت زمینه انتقال تجربیات کارآفرینان برتر در جهت نیل به عدالت اجتماعی و توانمندسازی جوانان این مراسم را برگزار کرد.
ارزیابی عملکرد مسئولیت‌پذیری کارآفرینان در سطوح فردی و سازمانی از جمله موضوعات مهم در پیشبرد اهداف بند ۲۰ اقتصاد مقاومتی است. با در نظر گرفتن این که مسئولیت‌پذیری سازمانی یکی از ابزارهای پیشرفت اقتصادی است و حرکت در جهت تقویت آن موجب تأثیر مستقیم بر عملکرد سازمان می‌شود، اثربخشی رویکرد مذکور منوط به ارزیابی نتایج و تأمین هدف‌های سازمانی البته با مدیریت صحیح می‌باشد چرا که در شرایط حاضر کشور مسئولیت‌پذیری در مشاغل، جزء شروط لازم در بقای بنگاه‌های اقتصادی است.
تشویق کارآفرینان به حفظ مسئولیت های فردی، اجتماعی و اقتصادی ، کاهش آسیب های ناشی از عدم مسئولیت پذیری مدیران کارآفرین، رشد و توسعه برنامه های آموزشی و تحقیقاتی، بسترسازی و تقویت زمینه انتقال تجربیات کارآفرینان مسئولیت پذیر در جهت نیل به عدالت اجتماعی و توانمندسازی جوانان، شناسایی، پایش و دسته بندی کارآفرینان در حوزه های مختلف و ایجاد فضای رقابت در جهت رشد و بهبود محیط کسب و کار کشور، تجلیل از کارآفرینان ملی در بخش های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و توسعه فرهنگ کارآفرینی و تعاون از اهداف برگزاری این همایش برشمرده شد.

برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه