وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» بانک و بیمه » حضور بیمه ملت در جمع فعالان صنعت نفت و انرژی
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۸
 کد خبر: 36923
 120 بازدید

حضور بیمه ملت در جمع فعالان صنعت نفت و انرژی

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش، عصر دوشنبه اول بهمن ماه با حضور مسئولان وزارت نفت گشایش یافت.

حضور بیمه ملت در جمع فعالان صنعت نفت و انرژی
به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، امسال نیز همانند سال‌های گذشته، بیمه ملت به عنوان یکی از شرکت‌های بیمه فعال و نام‌آشنا در حوزه نفت و انرژی، در این رویداد نمایشگاهی در کنار فعالان صنعت نفت، گاز و انرژی حضور دارد و پاسخگوی نیازهای فعالان حوزه انرژی خواهد بود.
در پانزدهمین نمایشگاه انرژی کیش که از اول تا چهارم بهمن با حضور ۱۳۵ شرکت داخلی و خارجی در بخش های مختلف شامل نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق و انرژی‌های نو در جزیره کیش برگزار می‌شود؛ بیمه ملت در غرفه ۹۸ سالن B میزبان کارشناسان، متخصصان و عموم علاقه‌مندان خواهد بود.
بر اساس این گزارش، در نمایشگاه امسال، شرکت‌هایی از کشورهای آمریکا، بلژیک، چین، ایتالیا، ژاپن، انگلستان، جمهوری چک، هلند، روسیه، کره جنوبی و امارات متحده عربی در کنار شرکت‌های ایرانی، توانمندی‌های خود را در حوزه انرژی و صنعت نفت ارائه می‌کنند.
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، دوشنبه شب با حضور غلامحسین مظفری مدیر عامل منطقه آزاد کیش، رضا خیامیان رئیس هیات‌مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، عاشوری دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های صنعت پالایش نفت و دست‌اندرکاران بخش انرژی و صنعت نفت در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد.

برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه