وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» بانک و بیمه » امضای تفاهمنامه ساخت و تکمیل مدارس شهدای بانک ملی ایران در کردستان
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۸:۵۴
 کد خبر: 36884
 39 بازدید

امضای تفاهمنامه ساخت و تکمیل مدارس شهدای بانک ملی ایران در کردستان

تفاهمنامه ساخت و تکمیل مدارس شهدای بانک ملی ایران در استان کردستان به امضا رسید.

امضای تفاهمنامه ساخت و تکمیل مدارس شهدای بانک ملی ایران در کردستان
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم که با حضور رییس اداره امور شعب بانک در استان کردستان، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس و رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان برگزار شد، ضمن تاکید بر گسترش روابط متقابل و افزایش سطح همکاری ها، تفاهمنامه ساخت مدرسه سه کلاسه روستای رشیدآباد شهرستان دیواندره با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال و تکمیل پروژه مدرسه ابتدایی سه کلاسه روستای کوخ شیخ الاسلام از توابع شهرستان بانه با اعتبار یک میلیارد ریال امضا شد.
علی اشرف یوسفی قیاسی رییس اداره امور شعب بانک در استان کردستان ضمن اشاره به فعالیت های غیرانتفاعی بانک ملی ایران در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی، از آغاز کلنگ زنی مدرسه شهدای بانک در روستای رشیدآباد در ایام دهه مبارک فجر امسال خبر داد.
ابراهیم حسامی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کردستان نیز در مراسم امضای این تفاهمنامه، از عزم مدیران بانک ملی ایران برای مشارکت در اقدام پسندیده مدرسه سازی تقدیر کرد.
گفتنی است، اقدام خیرخواهانه بانک ملی استان کردستان در زمینه مدرسه سازی از سال ۱۳۹۱ با ساخت مدرسه ابتدایی معلم سنندج آغاز شد و در سال ۱۳۹۴ نیز مدارس روستاهای جنبان، حسن سالاران و مازوجدار از توابع شهرستان سقز و مدرسه شهدای بانک در روستای سلسی شهرستان مریوان به بهره برداری رسید. همچنین احداث مدرسه روستاهای شیخ الاسلام شهرستان بانه و زیویه سریش آباد شهرستان قروه در سال ۹۶ از دیگر اقدامات مدرسه سازی بانک در استان کردستان بوده است.

برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه