وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» اجتماعی » ۷۲ نفر در پارتی شبانه ساری دستگیر شدند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۰
 کد خبر: 36773
 89 بازدید

۷۲ نفر در پارتی شبانه ساری دستگیر شدند

دادستان ساری از دستگیری ۷۲ زن و مرد در یک پارتی مختلط و شبانه در ساری خبر داد.

۷۲ نفر در پارتی شبانه ساری دستگیر شدند

سید یونس حسینی صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران بااشاره به دستگیری این افراد درپی ارسال گزارش مردمی درباره برگزاری جشن مختلط در یکی از مناطق شهر ساری اظهار داشت: طبق هماهنگی با دادستانی و نیروی انتظامی و اطلاعات سپاه اقدام به انجام عملیات شد و در این جشن مهمانان مشروب شرب می کردند و میزبان نیز در زمینه قمار سابقه محکومیت ۶۰ میلیارد تومانی دارد، هرچند قطعی نشده است.

وی با اشاره به دستیگری ۷۲ زن و مرد که به صورت مختلط و غیرشرعی در حال عیش و نوش بودند افزود: این افراد به مراجع انتظامی منتقل شدند و دادیار در حال رسیدگی پرونده است.وی ادامه داد: میزبان اهل یکی از شهرهای نزدیک ساری بوده و در منزل خود در ساری اقدام به برپایی جشن کرده است.

حسینی با اظهار اینکه بیشتر دستگیرشدگان مشروب خورده بودند و باید به جرایم متعدد رسیدگی شود گفت: تشکیل پارتی مختلط، عدم رعایت موازین شرعی، صرف مشروبات الکی و غیره دارای عناوین مجرمانه است و این گونه پرونده ها با سرعت رسیدگی می شود.

دادستان ساری از خانواده ها با بیان اینکه بیشتر دستگیرشدگان جوان هستند از آنان خواست تا رفتار فرزندان خود را نظارت و کنترل کنند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث
ارسال دیدگاه