وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» بانک و بیمه » همراه نوین” به‌روزرسانی شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۸:۵۲
 کد خبر: 36656
 86 بازدید

همراه نوین” به‌روزرسانی شد

نسخه جديد اپليکيشن "همراه نوين" به‌روزرساني شد و با خدمات و امکانات جديد در دسترس هموطنان قرار گرفت.

همراه نوین” به‌روزرسانی شد

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در نسخه جدید اپلیکیشن “همراه نوین” که از تاریخ سی‌ام دی‌ماه، با قابلیت اجرا بر روی سیستم‌های Android و IOS در دسترس قرار گرفته است کاربران می‌توانند از امکاناتی چون پشتیبانی آنلاین، ایمیل کردن لیست تراکنش‌ها و تشخیص قبض استفاده نمایند.
امکان درج انتقاد و پیشنهاد توسط کاربران، امکان انتخاب بازه زمانی برای صورت‌حساب سپرده، امکان جستجو در دفترچه اطلاعات، اتصال به سامانه پیوند و امکان تقسیم تراکنش به تراکنش‌های جزئی‌تر از دیگر قابلیت‌های نسخه جدید “همراه نوین” است.
بر اساس این گزارش سامانه موبایل بانک پیشین بانک اقتصادنوین از تاریخ یکم بهمن‌ماه ۹۷ غیرفعال شده و هموطنان عزیز می‌توانند برای دریافت و نصب اپلیکشن “همراه نوین” به تارگاه اصلی این بانک به نشانی www.enbank.ir/mobile مراجعه کنند.
همچنین کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ آماده راهنمایی مشتریان در استفاده از این سامانه و پاسخگویی به سوالات احتمالی هموطنان عزیز در این رابطه هستند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه