وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» اجتماعی » ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۴
 کد خبر: 36561
 11598 بازدید

ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی از امروز آغاز شد و تا روز شنبه ۱۳ بهمن ماه ادامه دارد.

ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد آغاز شد

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته نیمسال دوم ۹۸-۹۷دانشگاه آزاد اسلامی از فردا دوشنبه اول بهمن ماه آغاز می شود و تا شنبه ۱۳ بهمن ماه ادامه دارد.

هریک از داوطلبان برای ثبت نام در این دوره می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل درباره انتخاب رشته، در صورت تمایل و داشتن شرایط بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

داوطلبان در این سامانه مجاز به انتخاب یک رشته در حداکثر ۲۰ محل دانشگاهی خواهند بود و شایان ذکر است نتایج این دوره، نیمه دوم بهمن ماه اعلام خواهد شد.

گزینش دانشجو در این مرحله صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت خواهد گرفت و هر متقاضی با توجه به مدرک پایان دوره متوسطه خود در شاخه‌های فنی و حرفه‌ای، کار و دانش و یا دیپلم چهار ساله نظام قدیم، تنها مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی برای ثبت نام در دوره کاردانی پیوسته است و بر اساس ضوابط و مصوبات مربوط هر داوطلب می‌تواند بر اساس شرایط خود، متقاضی یکی از سهمیه‌های مصوب مندرج در دفترچه راهنما شود.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه