وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» خبر داغ » فرمانده ناجا نقشه دشمنان را افشا کرد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۸
 کد خبر: 36174
 45 بازدید

فرمانده ناجا نقشه دشمنان را افشا کرد

فرمانده ناجا اعلام کرد که دشمنان سال 97 را برای ایجاد آشوب و ناامنی در سطح کشور انتخاب کرده بودند که به حول و قوه الهی موفق نشدند.

فرمانده ناجا نقشه دشمنان را افشا کرد

سردار حسین اشتری، در بیست و یکمین گردهمایی معاونان اجتماعی ناجا که صبح امروز (شنبه) در مقر مرکزی ناجا برگزار شد ، اظهار کرد: معاونان اجتماعی مسئولیت مهمی بر عهده داشته و در بخش‌های مختلف ناجا حضور دارند.

وی با اشاره به این که یکی از موارد پر رنگ حضور معاونان اجتماعی در پلیس حضور در مراکز مشاوره و کلانتری ها است، در این باره گفت‌: مشاوران معاونان اجتماعی در بیش از ۷۰۰ کلانتری حضور داشته و اقدامات آنها منجر به صلح و سازش ۷۰ درصد موارد ارجاعی شده است.

فرمانده ناجا در ادامه‌ با تاکید بر این که معاونت‌های اجتماعی باید برنامه محور بوده و در حوزه آسیب های اجتماعی طرح و برنامه داشته باشند، در این باره خاطر نشان کرد: درخواست من از معاونان اجتماعی این است که یک بستر شفاف و راهبردی را در حوزه اجتماعی برای سال ۹۸ داشته باشند. نقاط ضعف و قوت در این زمینه برای ما مهم است و می‌خواهم در پایان امسال یک گزارش اجمالی از وضعیت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی تدوین شود.

وی همچنین اظهار کرد: گروه‌های معاند و دشمنان قصد داشتند تا در سال ۹۷ آشوب و ناامنی در کشور ایجاد کنند که به حول و قوه الهی آنها در رسیدن به هدف خود ناکام مانده و موفق نشدند.

اشتری با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، اظهار کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و طبق برآوردهای ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن میزان حضور مردم بیشتر از سال‌های گذشته خواهد بود و یک ۲۲ بهمن متفاوت‌تر از ۳۹ سال گذشته را تجربه خواهیم کرد. در این‌ راستا نیز لازم است امنیت این مراسم به طور کمال و کامل برقرار شود.

وی با اشاره به این که باید هوشیاری خود را تا پایان امسال نیز حفظ کنیم، گفت‌: البته همواره باید هوشیار و آماده باشیم، اما بدانید که معاندین به دنبال بر هم زدن امنیت و آرامش مراسم ۲۲ بهمن و پس از آن در پایان سال هستند و ما باید تمام تلاش خود را کنیم که این مراسم در امنیت کامل برگزار شود. دشمنان به دنبال این هستند که فضای آرامش حاکم در کشور را بر هم زنند . برنامه‌ریزی آنها برای هم دهه فجر و پایان سال است.

فرمانده ناجا در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این که اقدامات پلیس با دقت و سرعت انجام شود، اظهار کرد: در ‌عین ‌حال اقدامات پلیس باید علاقانه، مدبرانه و هوشمندانه باشد و حرکت رو به جلو با شتاب صورت بگیرد.

وی از آموزش ۳۰ هزار نفر از سوی معاونت اجتماعی خبر داد و گفت‌: باید این تعداد به ۳۶ هزار مورد برسد و در این خصوص نیز برنامه‌ریزی هایی نیز انجام شده است.

اشتری با اشاره به این که بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده از سوی چهار موسسه تحقیقاتی خارج از ناجا ، احساس امنیت و اعتماد مردم به پلیس افزایش یافته است، در این رابطه ، گفت‌: ما در کشوری قرار داریم که ثبات و آرامش بالایی دارد و در ‌عین ‌حال این کشور با ثبات و آرامش در منطقه‌ای قرار گرفته است که انواع ناامنی‌ها در آن وجود دارد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه