وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» اجتماعی » برف و باران در جاده های ۱۶ استان/ تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشید
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۷
 کد خبر: 36098
 100 بازدید

برف و باران در جاده های ۱۶ استان/ تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشید

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران و برف در محورهای کشور خبر داد و به رانندگان توصیه کرد که با توجه به ادامه بارش‌ها تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

برف و باران در جاده های ۱۶ استان/ تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشید

سرهنگ نادر رحمانی در این باره اظهار کرد: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی شاهد بارش برف در اکثر محورهای مواصلاتی در استان‌ آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و محورهای مریوان – سنندج، سقز – بانه در استان کردستان، محورهای پونل-خلخال، اسالم-خلخال و ماسوله در استان گیلان، محورهای شاهرود – توسکستان، آزادشهر – شاهرود، جنگل گلستان در استان گلستان، محور قوچان-درگز در استان خراسان رضوی، محورهای نورآباد – کرمانشاه، نورآباد – همدان و کوهدشا – پلدختر و ارتفاعات محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و کیاسر سمنان استان مازندران هستیم. همچنین تردد از محورهای آذربایجان شرقی، توسکستان-شاهرود، آزادشهر-شاهرود استان گلستان، کیاسر-سمنان در استان مازندران، زنجان-طارم استان زنجان و محور پونل – خلخال استان گیلان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی در ادامه با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای کشور نیز گفت: بارش باران نیز در محورهای استان آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان رضوی، خوزستان، ایلام، زنجان، لرستان، مرکزی، مازندران، همدان، کرمانشاه، کردستان و گلستان مشاهده می‌شود و طبق آخرین گزارش‌های دریافتی نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اکثر محورهای استان آذربایجان غربی، اردبیل، مرکزی، مازندران و گلستان مشاهده می‌شود.

سرهنگ رحمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر برخی از محورها به علت بارش برف و کولاک مسدود هستند و تلاش برای بازگشایی‌ آن‌ها ادامه دارد گفت: محورهای قوچان-درگز و زنجان-تهم از صبح امروز به علت بارش برف و کولاک مسدود شدند و عوامل مربوطه در حال تلاش برای بازگشایی این محورها هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا افزود: ترافیک در اکثر محورهای کشور روان است و توصیه می‌کنیم که رانندگان برای تردد از محورهای برفی تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه