وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» اسلایدر اصلی » ترامپ: شانس آوردیم موشک ماهواره ایران در مدار قرار نگرفت
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۵
 کد خبر: 36022
 81 بازدید

ترامپ: شانس آوردیم موشک ماهواره ایران در مدار قرار نگرفت

رئیس جمهوری آمریکا با اعتراف به توانایی های موشکی و ماهواره ایران گفت اگر ماهواره آنها با موفقیت در مدار قرار می گرفت اطلاعات زیادی به آنها می داد و توانایی های آنها افزایش می یافت.

ترامپ: شانس آوردیم موشک ماهواره ایران در مدار قرار نگرفت

دونالد ترامپ روز پنج شنبه در آئین رونمایی از راهبرد جدید موشکی آمریکا، امنیت مردم آمریکا و سرمایه گذاری بر فناوری های نوین اعلام کرد و افزود: جهان در حال تغییر است.
وی با رژیم ایران نام بردن از جمهوری اسلامی ایران، ادامه داد یک موشک ماهواره بر را امتحان کرد که البته شکست خورد که می توانست اطلاعات مهمی را به آنها بدهد و توانایی های آنها را افزایش می داد.
رئیس جمهوری آمریکا با تاکید بر اینکه نمی خواهیم به آنها اجازه دهیم به چنین توانایی هایی دست یابند، اضافه کرد: کاری که ما با ایران کردیم معجزه آسا بود. من توافق وحشتناک ضعیف هسته ای ایران را پایان دادیم و ایران اکنون بسیار متفاوت است.
ترامپ با تکرار ادعاهای پیشین خود، گفت: ایران اصلا آن کشور پیشین نیست و نخواهد بود. من بر این باورم که آنها می خواهند با ما صحبت کنند. ما باید در هر زمینه و عرصه ای از آنها پیشی بگیریم.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر اصلی , بین الملل , تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه