وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» تله تایپ » مورینیو کی روش را ستود
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۱
 کد خبر: 36019
 95 بازدید

مورینیو کی روش را ستود

سرمربی سابق منچستریونایتد که این روز ها به‌عنوان کارشناس فعالیت می‌کند به ستایش هم‌وطن و همکارش پرداخته است.

مورینیو  کی روش را ستود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ژوره مورینیو پس از اخراج از هدایت منچستریونایتد از امروز به عنوان کارشناس در شبکه بین اسپورت دیدارهای جام ملت‌های آسیا را تحلیل و بررسی خواهد کرد و در نخسین اظهارنظرش به حمایت از هم‌وطن حاضرش در این مسابقات پرداخت. او درباره عملکرد کارلوس کی‌روش گفت: «‏من او را به عنوان یکی از بهترین مربی های تاریخ فوتبال پرتغال می دانم. وقتی به یک کشور خارجی می روید، باید خودتان را در دسترس قرار بدهید و البته که شما هم باید از مربیان انتظارات بیشتری داشته باشید.»

او در ادامه به حضورش در منچستریونایتد اشاره کرد: «همچنان می‌گویم دوران من در منچستر یونایتد یکی از موفق‌ترین دوران ورزشی‌ام بود، چرا که مردم از آن‌چه پشت صحنه می‌گذشت خبر ندارند. من به بازنشستگی فکر نمی کنم. من و پپ گواردیولا خودمان را ثابت کرده ایم. مدت زمان زیادی است که در فوتبال حضور داشتم اما تازه ۵۶ ساله می شوم و برای کناره گیری خیلی جوان هستم. من به بالاترین سطح تعلق دارم و در همین سطح هم مربیگری خواهم کرد.»


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه