وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» اسلایدر دوم » قانون مورفی، مثبت ۱۸ از آب در آمد!
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۵
 کد خبر: 35916
 147 بازدید

قانون مورفی، مثبت ۱۸ از آب در آمد!

با این شرایطی که سینمای ایران به پیش می رود، دور نیست روزی که کمدی ها پرچم دار مبتذل ترین نوع فیلمها لقب بگیرند. گواه این ادعا تازه ترین نمونه از محصولات این ژانر است که به اذعان خیلی از کارشناسان و سینماروها برازنده صفت مبتذل است.

قانون مورفی، مثبت ۱۸ از آب در آمد!

ظاهرا «قانون مورفی» هم مبتذل از آب درآمده است، این گزارش را بخوانید تا بهتر متوجه ماجرا شوید.

«قانون مورفی» هم توزرد از آب درآمد!

کاربران در فضای مجازی و رسانه ها انتقادات بعضا تندی نسبت به محتوا و ساختار «قانون مورفی» مطرح کرده اند. نقدها و ایراداتی که تضاد کامل با رابطه متزلزل فروش یکی – دو میلیاردی فیلم و رضایت سینماروها دارند.

جالب آنکه خیلی از والدین هم با توجه به برخی از مضامین مطرح شده در فیلم از اینکه با کودکشان به تماشای آن رفته اند، ابراز پشیمانی کرده اند. با این حال، جوان جمعه گذشته در جریان اکران مردمی فیلم در پردیس سینمایی کوروش بر خلاف این بازخوردها گفته«شنیده‌ام گفته‌اند «قانون مورفی» برای بچه‌ها خوب نیست، معتقدم این فیلم برای بچه‌ها مناسب است و می‌توانند کنار خانواده این فیلم را تماشا کنند. فراموش نکنیم بچه‌های این دهه بسیار جلوتر از زمان هستند و همین‌طور« قانون مورفی» طنز درست و استانداردی دارد».

با این حال همچنان عمده ناخشنودی ها از فیلم «قانون مورفی»، روی درنیامدن شوخیها متمرکز است.

مثلا در سایت سلام سینما در بخش کامنتهای کاربران نمونه هایی از این دست قابل مشاهده است:« اینکه کارگردان و بازیگر این فیلم، بعد از چندین سال تجربه در ساخت فیلم های طنز، به این نتیجه میرسه که برای خندوندن مردم ایران باید با دهنش صدای باد […] در بیاره، اونم نه ۱ بار نه ۲ بار نه ۳ بار، به نظرم این مشکل خودمونه!»

در سایت مگ مووی نیز مراجعه به بخش کامنتها شما را با نتایج مشابهی مواجه می کند؛ از جمله:«فیلم خوبی بود!!! پر از رقص و الفاظ زشت و فحش، ادا های ناپسند، رفتارهای ناشایست، واقعا توقع از رامبد بیش از این بود ، فقط نمیدونم چرا تو خندوانه تبلیغ میکرد با بچه هاتون برین ببینید.

برن ببینن فحش یاد بگیرن یا ادای شما رو یاد بگیرن یا برسن به یکی بگن میتونم دست بزنم !!!»


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , جذاب ترین ها , خبر داغ
ارسال دیدگاه