وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» بانک و بیمه » تشریح ویژگی های طرح «مهر زرین» بانک قرض الحسنه مهر ایران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۴
 کد خبر: 35887
 85 بازدید

تشریح ویژگی های طرح «مهر زرین» بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای سیاست های اعتباري خود و به منظور رفع احتياجات ضروري جامعه از طريق پرداخت تسهيلات قرض الحسنه در شعب سراسر کشور، طرح مهر زرين را اجرا کرده است.

تشریح ویژگی های طرح «مهر زرین» بانک قرض الحسنه مهر ایران
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این طرح متقاضیان اشخاص حقیقی هستند که با افتتاح سپرده قرض الحسنه ویژه «بانکداری اجتماعی- مهر زرین» می توانند با ایجاد حداقل میانگین به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان، طی ۳ ماه از تسهیلات بانک به میزان ۴۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه بهره مند شوند.
همچنین در این طرح متقاضیان می توانند با ایجاد حداقل میانگین به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان در مدت ۳ ماه، از تسهیلات بانک به میزان ۴۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه استفاده کنند.
مبلغ تسهیلات پرداختی به هر فرد در این طرح ۴۰ میلیون تومان با نرخ کارمزد ۴ درصد بوده که ۲۰ میلیون تومان از محل منابع بانک و ۲۰ میلیون تومان از محل سپرده قرض الحسنه ویژه بانکداری اجتماعی شعب تأمین خواهد شد.
مدت بازپرداخت تسهیلات طرح مهر زرین، ۲۴ و ۳۶ ماهه بوده و افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات در قالب ادغام با سایر طرح های بانک مجاز نیست؛ همچنین متقاضیان دریافت تسهیلات طرح یاد شده، در زمان دریافت وام نباید دارای پرونده تسهیلاتی فعال از محل منابع بانک باشند.

برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه