وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» بانک و بیمه » پرداخت بیش از ۱۰۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملّی ایران در بخش صنعت
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۴
 کد خبر: 35607
 268 بازدید

پرداخت بیش از ۱۰۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملّی ایران در بخش صنعت

بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 102 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش صنعت و معدن پرداخت کرده است.

پرداخت بیش از ۱۰۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملّی ایران در بخش صنعت
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، صنعت و معدن سهم قابل توجهی از تسهیلات این بانک را به خود اختصاص داد و در مدت مذکور ۲۳ هزار و ۸۹۴ فقره تسهیلات به ارزش ۱۰۲ هزار و ۵۵۵ میلیارد ریال به این بخش پرداخت شده است.
همچنین از ابتدای امسال تا پایان آذرماه، تعداد ۴۵ هزار و ۹۰۵ فقره تسهیلات به ارزش ۲۳ هزار و ۲۴۲ میلیارد ریال به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی و تعداد ۵۳ هزار و ۴۳۳ فقره تسهیلات به ارزش ۱۲ هزار و ۹۱۴ میلیارد ریال به بخش مسکن و ساختمان اختصاص یافته است.
سهم بخش بازرگانی از کل تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران به بخش های مختلف اقتصادی کشور طی این مدت، ۹۷ هزار و ۴۷۴ فقره به ارزش ۶۵ هزار و ۹۱۸ میلیارد ریال بوده است.
در نه ماه ابتدای امسال، تعداد ۴۹۱ فقره تسهیلات به ارزش چهار هزار و ۲۴۷ میلیارد ریال به بخش صادرات و یک میلیون و ۲۳۱ هزار و ۳۶۵ فقره تسهیلات به ارزش ۴۹۵ هزار و ۹۶۴ میلیارد ریال به بخش خدمات اختصاص یافته است.
در مجموع یک میلیون و ۴۵۲ هزار و ۵۶۲ فقره تسهیلات به ارزش ۷۰۴ هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال در نه ماه ابتدای امسال توسط بانک ملی ایران به بخش های مختلف اقتصادی پرداخت شده است.

برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه