وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» اجتماعی » کنکور ۹۸ هفته دوم تیر ماه برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱
 کد خبر: 35527
 108 بازدید

کنکور ۹۸ هفته دوم تیر ماه برگزار می شود

رئیس مرکز سنجش آموزش عالی کشور گفت: کنکور سراسری ۹۸ طبق روال هر ساله در تاریخ ۱۳ و ۱۴ تیر ماه برگزار می‌شود.

کنکور ۹۸ هفته دوم تیر ماه برگزار می شود
عبدالرسول عمادی  از رایزنی‌ها در شورای سنجش و پذیرش دانشجو برای تاخیر یک هفته‌ای زمان برگزاری کنکور خبر داد. به گفته عمادی بر اساس تصمیم اتخاذ شده کنکور که در هفته اول تیر ماه برگزار می‌شد، هفته دوم تیرماه برگزار می‌شود و این تاریخ برای کنکور ۹۸ قطعی است اما برای سال‌ بعد مجدداً به بحث گذاشته می‌شود.
در این رابطه، ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره  زمان برگزاری آزمون سراسری سال ۹۸ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور و همچنین دانشگاه آزاد اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده زمان برگزاری آزمون سراسری سال ۹۸ تمام دانشگاه‌ها و موسسات عالی هیچ تغییری پیدا نکرده است.
وی با بیان اینکه تنها سال گذشته به دلیل ایام مبارک ماه رمضان کنکور ۹۷ یک هفته زودتر از موعد یعنی هفته اول تیرماه برگزار شد، گفت: کنکور سراسری ۹۸ طبق روال هر ساله در تاریخ ۱۳ و ۱۴ تیر ماه برگزار می‌شود.
وی گفت: جدول زمان‌بندی تاریخ برگزاری آزمون سراسری سال ۹۸ در ۱۵ مهرماه روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و هیچ کدام از مراحل اعم از برگزاری آزمون یا اعلام نتایج تغییر زمانی نداشته است

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ
ارسال دیدگاه