وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» اجتماعی » تست سرد موفقیت آمیز قطعه جنوبی خط ۶ متروی تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۹
 کد خبر: 35512
 15475 بازدید

با حضور مسئولان مترو صورت گرفت؛

تست سرد موفقیت آمیز قطعه جنوبی خط ۶ متروی تهران

تست سرد قطعه جنوبي خط ۶ متروی تهران به طول 10 كيلومتر از ایستگاه دولت آباد تا ايستگاه ميدان امام‌حسين(ع) با حضور جمعي از مسئولان شركت مترو با موفقيت اجرا شد.

تست سرد موفقیت آمیز قطعه جنوبی خط ۶ متروی تهران

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)، تست سرد قطعه جنوبی خط ۶ متروی تهران با حضور مجری، مدیران خط ۶ متروی تهران به همراه پیمانکار ساختمانی پروژه، شرکت آهاب، پیمانکار تجهیزات پروژه، کنسرسیوم مپنا – سابیر بین‌الملل و برخی از مسئولان شرکت بهره‌برداری متروی تهران با موفقیت برگزار شد.

این قطعه از خط ۶ متروی تهران به طول ۱۰ کیلومتر از ایستگاه دولت آباد تا ایستگاه میدان امام‌حسین(ع) امتداد یافته است.

این تست به وسیله یک دستگاه واگن از قطارهایی که در آینده در این خط مورد استفاده قرار می گیرند همراه با یک دستگاه لوکوموتیو جهت بررسی فاصله لبه سکوهای ایستگاه با بدنه قطار و واگنها، کنترل گاباری در نقاط مختلف مسیر، صحت نصب ادوات داخل تونل و عدم تداخل آنها با قطار عبوری، ارزیابی کلی کیفیت روسازی و نیز وضعیت حرکت قطارها روی ریل با سرعت معین در قوس‌های مسیر انجام پذیرفت.

همچنین در این آزمایش مشخص شد تمامی معیارهای مورد بررسی در سطح مطلوب عملکردی انجام شده است و از لحاظ بهره‌برداری مشکلی وجود ندارد.

گفتنی است فاز اول بهره‌برداری از این خط به طول ۱۰ کیلومتر از دولت‌آباد تا میدان امام‌حسین دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی (سیویل)بوده و مسئولان شرکت تلاش دارند تا این بخش تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

خط ۶ متروی تهران به طول ۳۲ کیلومتر و ۲۷ ایستگاه است که از دولت‌آباد در جنوب شرق تهران آغاز شده و به منطقه کن در شمال غربی تهران خواهد رسید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حمل و نقل , خبر داغ , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه