وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» اجتماعی » مسافرین جاده هراز و فیروزکوه دقت کنند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۷
 کد خبر: 35387
 137 بازدید

مسافرین جاده هراز و فیروزکوه دقت کنند

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: در صورت ادامه بارش برف در محورهای هراز و فیروزکوه احتمال انسداد مقطعی این دو محور وجود دارد.

مسافرین جاده هراز و فیروزکوه دقت کنند

سرهنگ علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای شرق استان تهران با حجم بالا و با سرعت کم در جریان است.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: بارش نزولات آسمانی از نوع برف در مناطق کوهستانی محورهای شرق استان تهران آغاز شده و با توجه به شدت بارش‌ها تا دقایقی دیگر تردد وسایل نقلیه فقط با زنجیر چرخ میسر خواهد بود.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان تهران رخ نداده، بیان داشت: هموطنان در صورتی که الزام به آغاز سفر ندارند به این دو محور وارد نشوند زیرا آغاز یک سفر در این شرایط جوی به مصلحت هموطنان نیست.

سلیمانی با بیان اینکه با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه دار بودن بارش‌ها تا روز بعد، اظهار کرد: در صورتی که هموطنان به اجبار قصد آغاز سفر داشتند، تجهیزات زمستان بخصوص زنجیر چرخ، مواد غذایی، پوشاک گرم را به همراه داشته باشند و پیش از آغاز سفر با اطمینان از سالم بودن سیستم های گرمایشی و فنی خودرو و پر کردن باک خودرو وارد محورها شوند.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: بارش باران در محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم باعث لغزندگی این محورها شده است بنابراین هموطنانی که از این دو جاده عبور میکنند احتیاط و سرعت مطمئنه را سرلوحه رانندگی خود قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه آغاز سفر در این شرایط به مصلحت نیست، بیان داشت: هموطنان مطلع باشند که در صورت ادامه بارش ها جاده های فیروزکوه و هراز به احتمال زیاد به صورت مقطعی توسط پرسنل راهور مسدود خواهد شد و این اقدام فقط برای حفظ سلامت هموطنان انجام خواهد شد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه