وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» بانک و بیمه » تسهیلات بانک ملی ایران برای افزایش قدرت خرید مردم
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۵
 کد خبر: 35310
 78 بازدید

تسهیلات بانک ملی ایران برای افزایش قدرت خرید مردم

بانک ملی ایران اقدامات قابل توجهی برای افزایش قدرت خرید مردم انجام داده است.

تسهیلات بانک ملی ایران برای افزایش قدرت خرید مردم

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک به منظور توزیع مناسب تسهیلات بین اقشار مختلف جامعه، همواره به پرداخت تسهیلات خرد اهتمام داشته است.

اعطای تسهیلات خرد برای خرید لوازم خانگی تا سقف ۸۰ میلیون ریال، تسهیلات خرید خودرو تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال و تسهیلات تعمیر مسکن تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال بر اساس الزامات بانک مرکزی همواره توسط بانک ملی ایران عملیاتی شده است.

همچنین برای رفع نیازهای اساسی خانوارها شامل خرید کالاهای اساسی، بهسازی و مقاوم سازی، تعمیرات اساسی و تجهیز و تکمیل منزل مسکونی تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات قابل توجهی پرداخت شده است.

صدور کارت اعتباری تا مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال در قالب تفاهمنامه به کارکنان دولت و شرکت ها و نیز تخصیص سهیمه اعطای تسهیلات برای رفع احتیاجات ضروری مردم در قالب تسهیلات خرد از دیگر این اقدامات است.

به طور کلی می توان گفت بانک ملی ایران طی هشت ماهه نخست سال جاری، ۶۲۹ هزار فقره تسهیلات برای رفع نیازهای اساسی خانوارها پرداخت کرده است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه