وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» بانک و بیمه » لیگ نوین” با میلیاردها ریال جایزه برای پذیرندگان پرداخت نوین برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۱
 کد خبر: 35167
 94 بازدید

لیگ نوین” با میلیاردها ریال جایزه برای پذیرندگان پرداخت نوین برگزار می‌شود

شرکت پرداخت نوين با هدف ارتقاء کيفيت سرويس دهي و افزايش رضايت مشتريان، نخستين دوره جشنواره پذيرندگان خود با عنوان "ليگ نوين" را با همکاري بانک اقتصادنوين برگزار مي‌کند.

لیگ نوین” با میلیاردها ریال جایزه برای پذیرندگان پرداخت نوین برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در اولین دوره لیگ نوین که از بیستم دی ماه سال جاری آغاز و تا بیستم فروردین ماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت، تمامی پذیرندگان شرکت پرداخت نوین می‌توانند با افزایش تراکنش‌های خود، ضمن کسب امتیاز از جوایز این لیگ در سه سطح “جوایز روزانه”، “جوایز ماهانه” و “جوایز ارزنده در پایان لیگ نوین” بهره‌مند شوند.
در جشنواره “لیگ نوین” ۳۰ جایزه دو میلیون ریالی به صورت روزانه، سه جایزه ۲۰۰ میلیون ریالی به صورت ماهانه و سه جایزه یک میلیارد ریالی در پایان دوره سه ماهه جشنواره به قید قرعه به پذیرندگان حائز شرایط شرکت در قرعه‌کشی اهدا خواهد شد.
پذیرندگان محترم می‌توانند جهت اطلاع از کلیات جشنواره، مدل کسب امتیاز و شرایط شرکت در لیگ به وب ‌سایت شرکت پرداخت نوین به آدرس https://pna.co.ir مراجعه و با نصب اپلیکیشن نوین‌پی از جزییات امتیازات و جوایز برندگان اطلاع پیدا نمایند. همچنین کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته امداد پذیرندگان شرکت پرداخت نوین به شماره ۴۸۰۰۶-۰۲۱ آماده پاسخگویی به سئوالات مشتریان در این رابطه هستند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه