برای اینکه هیچ انتقادی از شما نشود فقط یک راه وجود دارد: هیچ کاری را انجام ندهید، هیچ چیز نگویید و هیچکس نشوید. اَرسطو
۱۳۹۸/۵/۲
» اسلایدر دوم » جدایی ثروتمندترین مرد دنیا از همسرش
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۳
 کد خبر: 34953
 157 بازدید

جدایی ثروتمندترین مرد دنیا از همسرش

جف بزوس، بنیانگذار و رئیس کمپانی آمازون پس از ۲۵ سال زندگی مشترک از همسرش، مکنزی جدا شد. این دو فرد خبر جدایی خود را روز چهارشنبه در پستی مشترک در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کردند.

جدایی ثروتمندترین مرد دنیا از همسرش

متنی که این دو فرد در پست توییر خود منتشر کردند، بسیار صمیمی بود و محتوای این متن، خبر از جدایی توافقی آن‌ها می‌دهد. جف بزوس در این پست گفته آن‌ها پس از مدت ۲۵ سال زندگی مشترک خوب، تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفته‌اند. او همچنین در قسمتی از متن پیام خود به این مسئله اشاره کرده که این دو فرد همچنان مانند دو دوست برای هم باقی خواهند ماند.

این دو فرد در بیانیه‌ای که در صفحه‌های خود در توییر منتشر کردند، نوشتند: «ما از اینکه یکدیگر را پیدا کردیم، بسیار خوش‌شانس بودیم و برای همه سال‌هایی که با هم گذراندیم، شکرگذاریم. حتی اگر از جدایی‌مان پس از ۲۵ سال خبر داشتیم، باز هم تمام آن کار‌ها را انجام می‌دادیم. ما به عنوان زن و شوهر زندگی بسیار عالی‌ای داشتیم و اکنون هم آینده خوبی پیش روی ماست.

جف بزوس در پایان سال 2018 با سرمایه صد میلیاردی خود موفق شده بود برای اولین در صدر لیست ثروتمندترین مردان جهان قرار گیرد و فاصله زیادی را نسبت به رقبای خود ایجاد کند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه