وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» بانک و بیمه » بیمه دی سومین شرکت خصوصی بیمه ای کشور در تولید حق بیمه
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۳
 کد خبر: 34686
 3897 بازدید

بیمه دی سومین شرکت خصوصی بیمه ای کشور در تولید حق بیمه

شرکت بیمه دی طبق صورت های مالی شش ماهه و نه ماهه سال جاری خود که به تازگی بر روی کدال (سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران بورس و فرابورس) منتشر شده است، در بین شرکت های بیمه ای خصوصی رتبه سوم در تولید حق بیمه را کسب نموده است.

بیمه دی سومین شرکت خصوصی بیمه ای کشور در تولید حق بیمه

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ براساس صورت های مالی شش ماهه حسابرسی شده منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱ شرکت بیمه دی که در سامانه کدال منتشر شده است، حق بیمه صادره شرکت حدود ٢ هزار و ۵٢٢ میلیارد ریال و خسارت پرداختی بالغ بر ١١ هزار و ١٠٨ میلیارد ریال بوده است.
طبق این گزارش در دوره عملکردی مزبور ضریب خسارت (سهم کل شرکت) برای کلیه رشته ها ۹۹/۵۲ درصد و ضریب خسارت (سهم نگهداری) شرکت برای کلیه رشته ها ٧١ درصد اعلام شده است.
براساس اطلاعات شرکت اصلی در شش ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱ به ازای هر سهم ١٠٠ ریال و براساس اطلاعات صورت های مالی تلفیقی به ازای هر سهم ١٨١ ریال سود محقق شده است.
گفتنی است طبق آمار عملکرد نه ماهه منتهی به ۹۷/۰۹/۳۰ منتشر شده در سامانه کدال، شرکت بیمه دی (سهامی عام)، صدور حق بیمه به مبلغ ٢٨ هزار و ٢٩۴ میلیارد ریال و پرداخت خسارت به مبلغ ١٧ هزار و ٧۴١ میلیارد ریال بوده است که عمده ترین افزایش این حق بیمه صادره نسبت به دوره شش ماهه، منظور شدن حق بیمه های صادره مربوط به قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه