وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» تله تایپ » ۱۰۰ اقدام تروریستی در کشور خنثی سازی شده است
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۸
 کد خبر: 34571
 85 بازدید

۱۰۰ اقدام تروریستی در کشور خنثی سازی شده است

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: در دو سال گذشته بیش از ۱۰۰ مورد اقدامات تروریستی که بنا بود در ایران صورت گیرد، با اشراف اطلاعاتی کشف، خنثی و پیشگیری شد.

۱۰۰ اقدام تروریستی در کشور خنثی سازی شده است

حسین ذوالفقاری در حاشیه مراسم تکریم و معارفه استانداران فارس با بیان اینکه مسئله ثبات در امنیت کشور یک موضوع مهم است، اظهار داشت: امروز دشمنان با وارد کردن فشارهای اقتصادی به کشور به دنبال ایجاد نارضایتی و مشکلات در بدنه جامعه هستند.

دبیر شورای امنیت کشور افزود: امروزه شاهد هستیم که تحرکات بسیار زیادی در کشور و خارج از کشور صورت می‌گیرد و دشمنان با اشکال مختلف به دنبال این هستند تا افراد را به روش‌های مختلف به نافرمانی‌های مدنی وادار ‌کنند.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه این موضوع را می‌پذیریم که گروه‌هایی از جمله اصناف و سایر اقشار همانند برخی کارگران در کشور مشکلاتی دارند و مطالبه آنان نیز به حق است، بیان کرد: در حال حاضر تمام مسئولان به ویژه حوزه‌های امنیتی به دنبال حل مشکل این اقشار هستند و معنایش این نیست که این افراد به دنبال ناامنی در کشور هستند بلکه به صورت طبیعی در قبل نیز وجود داشته است.

معاون وزیر کشور گفت: آنچه ما شاهد هستیم این است که جریان بیرونی به ویژه معاند و همچنین کشورهای متخاصن با ایران، به دنبال این هستند حتی یک تجمع بسیار کوچک ۱۰ تا ۱۵ نفره که مطالبه‌های به حقی هم دارند، اینها را پوشش خبری داده و عملیات روانی روی آن انجام داده و دیگران را تحریک کنند تا از این طریق بتوانند در داخل کشور مشکلاتی را به وجود آورند و این خطی است که آن را مدام دنبال می‌کنند.

ذوالفقاری خاطرنشان کرد: با توجه به اطلاعاتی که داریم دشمنان به دنبال این هستند تعدد نافرمانی‌های مدنی را در کشور زیاد کنند و بین اینها پیوند ایجاد کنند که بدون شک با هوشیاری مردم و با توجه مسئولان و رفع مشکل اصناف و اقشار مختلف و همچنین مراقبت‌هایی که در حال انجام شدن است این ترفندها نیز به جایی نمی‌رسد.

وی بیان کرد: این توطئه‌ها چیز جدیدی برای ما نیست، ما به طور تقریبی و به طور مداوم شاهد هستیم که دولت آمریکا و همدستان آنان در منطقه دنبال این هستند که به هر شکل که می‌توانند هم مزاحمت و هم مشکلاتی را برای کشور ایجاد کنند.

ذوالفقاری با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند ثبات امنیت کشور را به هم بریزند گفت: با توجه به شرایطی که پیرامون ایران است،امنیت این کشور مثال‌زدنی شده است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه