وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۷
» اقتصادی » قیمت دلار ریزشی شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۵:۲۱
 کد خبر: 33759
 258 بازدید

قیمت دلار ریزشی شد

همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار آزاد، صرافی های بانکی قیمت خرید و فروش دلار و یورو را بازهم کاهش دادند.

قیمت دلار ریزشی شد

قیمت انواع ارز در بازار آزاد از صبح امروز ریزشی شده و همین امر کاهش قیمت خرید و فروش ارز در صرافی های بانکی را نیز به همراه داشته است.

صبح امروز برای ساعتی فروش دلار در صرافی های بانکی با قیمت ۱۰۸۰۰ تومان آغاز شد اما با ریزش قیمت ها در بازار آزاد، این صرافی‌ها قیمت دلار را برای روز جاری با ۱۰۰ تومان کاهش ۱۰ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کردند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری می‌کردند.

از ساعتی قبل اما بازهم قیمت ها در صرافی های بانکی کاهش یافته است و برهمین اساس دلار برای دقایقی با قیمت ۱۰۶۰۰ تومان فروخته و با قیمت ۱۰۵۰۰ تومان خریداری می شد.

ولی سیر ادامه دار کاهش قیمت ها در بازار ارز موجب شد تا قیمت ارز در صرافی های بانکی برای چندمین بار در طول روز جاری کاهش یابد؛ در تازه ترین قیمت گذاری، این صرافی ها دلار را با قیمت ۱۰۵۰۰ تومان فروخته و با قیمت ۱۰۴۵۰ تومان خریداری می کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها از ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان صبح امروز به ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان کاهش یافته است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان شده است.

به گزارش تسنیم، ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اقتصادی , بازار , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه